کد مطلب: 

10573

بی‌رحمانه ترین و غیرانسانی ترین تنبیه یک پدر مادر/عکس

پدر و مادر دختر 9 ساله با بستن قلاده الکتریکی که مخصوص حیوانات خانگی نظیر سگ است، به قصد تنبیه کردن دخترشان به گردن وی بستند.

 

182802_774.jpg

 

به گزارش سرویس گوناگون سیتنا، "ادواردو" و "پائولو" مونتانز والدین این دختر 9 ساله پس از بستن قلاده الکتریکی به گردن وی، او را وادار به "درآوردن صدای سگ" نمودند.

 

معلمان و مسئولین مدرسه هنگامی متوجه این قلاده شدند که وی با پوشیدن لباسهای یقه دار قصد پنهان کردن قلاده را داشت.

 

در ابتدا مسئولین مدرسه گمان می کردند قسمت برآمده گلوی این دختر 9 ساله بر اثر بیماری متورم شده است که پس از بازرسی متوجه قلاده شدند.

 

درپی تماس تلفنی مدیر مدرسه با سازمان حمایت از کودکان و با حضور پلیس والدین وی به اتهام کودک آزاری و سوء استفاده از آنان دستگیر شدند.

 

پس از بازرسی های بیشتر بر روی بدن این دختر 9 ساله آثار ضرب و شتم مشهود بود که به گفته وی به دلیل پارس نکردن مورد ضرب و شتم والدین خود قرار گرفته بود.

 

والدین وی پس از محاکمه شدن با پرداخت 250 هزار دلار جریمه برای ادوارد مونتانز 43 ساله پدر وی و همچنین پرداخت200 هزار دلار جریمه برای پائولو مونتانز 34 ساله مادر وی در نظر گرفته شد و تا پرداخت جریمه به صورت موقت به زندان منتقل شدند.

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سرپرستی دختر 9 ساله با استخدام یک پرستار برای نگهداری از وی از طرف فرمانداری شهر دنبری به عهده گرفته شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-11-06 20:23

افزودن دیدگاه جدید