کد مطلب: 

294564

کوبا سیستم جدید ویزای الکترونیکی را برای گردشگری پیاده سازی می‌کند

وزیر گردشگری کوبا اعلام کرد که که از شش می تا 30 ژوئن، این جزیره سیستم جدید روادید الکترونیکی را برای گردشگران خارجی پیاده سازی خواهد کرد، که جایگزین کارت گردشگری فعلی خواهد شد.
کوبا سیستم جدید ویزای الکترونیکی را برای گردشگری پیاده سازی می‌کند

به گزارش سیتنا، چهل و دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری کوبا (FITCuba) در مقصد گردشگری Jardines del Rey در میان تردیدهای این بخش به دلیل تعداد ضعیف بازدیدکنندگان و با انتشار اخباری مانند اجرای ویزای الکترونیکی جدید سیستم گردشگری در کوبا افتتاح شد.

وزیر گردشگری خوان کارلوس گارسیا گراندا در جریان افتتاحیه این نمایشگاه گفت که از شش می تا 30 ژوئن این جزیره سیستم جدید روادید الکترونیکی را برای گردشگران خارجی پیاده سازی خواهد کرد که جایگزین کارت گردشگری فعلی خواهد شد.

این مکانیسم توسط وزارت روابط خارجی و اداره مهاجرت و اتباع خارجی اجرا خواهد شد. FITCuba  که امسال به بازارهای آمریکای لاتین و کارائیب اختصاص یافته است، بیش از 670 متخصص در بخش گردشگری را از کشورهایی مانند اسپانیا، مکزیک، کلمبیا، ایتالیا و کانادا و غیره گرد هم می آورد.

به گفته مقامات کوبایی این بخش، از جمله اهداف این نمایشگاه، جستجوی ارتباط هوایی بیشتر و نزدیک شدن به بازار گردشگری منطقه ای است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2024-05-13 09:37

افزودن دیدگاه جدید