شرکت تحول دیجیتال ایرانیان

شرکت تحول دیجیتال ایرانیان به شماره ثبت ۵۹۴۹۱۳ و به شناسه ملی ۱۴۰۱۱۰۶۸۲۹۶ با خلاصه سرفصل‌های ذیل مشغول به فعالیت است:

انجام کلیه امور نرم افزارهای مجاز و سخت افزارهای رایانه ای و تجهیز و راه اندازی شبکه و کلیه امور فناوری اطلاعات و طراحی وب سایت و اپلیکیشن مجاز و امور هوشمند سازی صنعتی و اداری و تجاری و اینترنت اشیاء و تحقیق و توسعه در زمینه موضوع فعالیت شرکت و تجاری سازی محصولات فناوری اطلاعات و خدمات بازار یابی مجاز غیر هرمی و غیر شبکه ای و تجارت الکترونیک مجاز و خرید و فروش و صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز مرتبط با رایانه و شبکه و تلفن همراه و تجهیزات الکترونیکی مجاز - اخذ و اعطای نمایندگی داخلی و خارجی - شرکت در مناقصات و مزایدات و نمایشگاههای دولتی و خصوصی داخلی و خارجی و ...

شرکت تحول دیجیتال ایرانیان در حال حاضر به عنوان شرکت مادر «پایگاه خبری سیتنا» و «ماهنامه نسل چهارم» در حوزه تولید محتوا در فضای مجازی و بر بستر شبکه ملی اطلاعات فعال است، همچنین نسبت به برگزاری پاویون شرکت‌های ایرانی و علی الخصوص شرکت های دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه های تخصصی اتحادیه جهانی مخابرات (ITU) در راستای معرفی محصولات دانش بنیان ایرانی به بازار جهانی و صادرات کالاها و خدمات دانش بنیان به بازار بین الملل اقدام کرده است.

پایگاه خبری "سیتنا" به آدرس CITNA.IR به عنوان اولین و پر بیننده‌ترین رسانه آنلاین حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با مجوز انتشار بین الملل از وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی از سال 85 تاکنون مستمراً به اطلاع رسانی در حوزه ICT مشغول است و در سه دوره رتبه بندی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال‌های 97، 98 و 99 در جایگاه برترین سایت خبری تخصصی کشور قرار گرفته است. این پایگاه خبری با ایجاد محیط تعاملی همراه با انتشار اخبار، رخدادها و گزارش‌های خبری، با انتشار مطالب دریافتی و نظرات مخاطبان، حضور آنان در این پایگاه خبری را ملموس نموده است و در راستای اطلاع رسانی سریع به کاربران از ابزارهایی همچون پیامک انبوه و ایمیل‌های گروهی به مخاطبان نیز بهره می‌برد.

از سوی دیگر، این مجموعه با حضور مستمر در نمایشگاه‌های تخصصی معتبر داخلی و بین المللی، زمینه ارتباط دوسویه با مخاطبان و ارتباط مستقیم و چهره به چهره با آنان را فراهم کرده است. در نهایت، این مجموعه در تلاش است با تولید محتوای موثر در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و انتشار از طریق اپلیکیشن های موبایلی و تلویزیونی، زمینه اطلاع رسانی نوین در این حوزه را فراهم آورد.

در همین حال، سیتنا به عنوان نماینده نمایشگاه‌های اتحادیه جهانی ارتباطات سازمان ملل متحد (ITU) توانسته است طی سال‌های اخیر پاویون نمایشگاهی جمهوری اسلامی ایران در کشورهای تایلند، کره جنوبی و مجارستان را در نمایشگاه ITU TELECOM WORLD  به عنوان معتبرترین و مهمترین رخداد نمایشگاهی سالیانه‌ حوزه فاوا برگزار نماید و در تمامی این نمایشگاه‌ها به عنوان برگزارکننده‌ برتر پاویون نمایشگاهی مورد تقدیر دبیرکل ITU قرار گرفته است.

سیتنا در همین حال به عنوان تنها رسانه فارسی زبان همکار ITU طی حضور در اجلاس‌ها، کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌های مرتبط با ITU نسبت به پوشش خبری این رویدادها اقدام کرده و در نمایشگاه‌های بین المللی نسبت به انتشار ویژه نامه خبری به زبان انگلیسی اقدام کرده است.

از سوی دیگر، این مجموعه به مدد همکار رسانه‌ای مکتوب خود با نام ماهنامه‌ی دو زبانه نسل چهارم به آدرس 4Gnews.ir با محوریت فناوری‌های نوین و انقلاب صنعتی چهارم، نسبت به انعکاس سوژه محور رویدادها اقدام کرده است و از مهرماه سال 94 تا به امروز (اردیبهشت ماه 1401) به صورت مستمر 80 شماره از این ماهنامه به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر و در سراسر کشور توزیع شده و در همین حال در نمایشگاه‌های مختلف داخلی و بین المللی نسبت به انتشار ویژه نامه اقدام شده است.

آدرس دفتر مرکزی: تهران - انتهای بلوار کشاورز - خیابان دکتر قریب - خیابان فرصت شیرازی - پلاک 108 - واحد 17 - کدپستی 1419963379

تماس: 66128055-021  و 66128009-021
نمابر: 66936076-021
آدرس سایت : www.irandt.ir
پست الکترونیک: IDT@citna.ir

انتهای پیام