ایران پژواک

بیت‌کوین کماکان در بازار خرسی به سر می‌برد؟

برخی تحلیلگران می گویند که اگرچه هنوز نمی توان احساسات کلی بازار را صعودی خواند، اما داده های قیمت و زنجیره ای اخیر نشان می دهد که بیت کوین می تواند در مراحل بعدی یک بازار نزولی باشد.

رحمتی: به داور بازی تبریک می گویم!

سرمربی آلومینیوم اراک می‌گوید بازی تیمش مقابل پرسپولیس، تحت تاثیر اخراج علیرضا بیرانوند قرار گرفت و اگر این دروازه‌بان اخراج نشده بود، تیمش شکست می‌خورد.

ارمنستان: ایران یک شریک مهم است

معاون وزیر امورخارجه ارمنستان با مثبت ارزیابی کردن نقش ایران در منطقه قفقاز تاکید کرد که تهران یک شریک مهم برای ایروان در این منطقه است.

توزیع گسترده گوشت گوسفند روسی در بازار/ گوشت روسی کیلویی چند؟

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: گوشت گوسفندی گرم وارداتی از روسیه با قیمت هرکیلوگرم ۱۸۰ هزار تومان به صورت شقه در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای و بعد به صورت گسترده در فروشگاه‌های های سطح شهر توزیع می‌شود.

گردشگری ترکیه رکورد زد

درآمد گردشگری ترکیه در سال ۲۰۲۲ به رکورد ۴۶.۳ میلیارد دلار رسید و این در شرایطی است که کسری تجاری این کشور به بیش از ۱۰۹ میلیارد دلار افزایش یافت.

چرا برخی پزشکان کارتخوان ندارند؟

معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی کشور در واکنش به اظهاراتی مبنی بر عدم استفاده ۵۰ درصد از جامعه پزشکی از کارتخوان، با بیان اینکه بسیاری از اعضای جامعه پزشکی در بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها کار می‌کنند و مطب شخصی ندارند، برخی هیات علمی بوده و در بیمارستان‌های آموزشی فعالند، برخی هم اصلا کار پزشکی نمی‌کنند و قطعا کارتخوان به‌نام‌شان نیست، گفت: بنابراین اینکه اعلام کنیم این تعداد پزشک داریم، اما چرا همین تعداد کارتخوان به نام پزشکان نداریم، دلیلش واضح است.

صفحه‌ها