کد مطلب: 

225171
منشا باید حفظ می‌شد، بودیمیر تا هماهنگ شود فصل تمام می‌شود
پیشکسوت پرسپولیس معتقد است نیم فصل دوم پر از اتفاقات است، اما پرسپولیس نباید امتیاز از دست بدهد.
منشا باید حفظ می‌شد، بودیمیر تا هماهنگ شود فصل تمام می‌شود

به گزارش خبرورزشی، جواد منافی بازیکن اسبق پرسپولیس و تیم ملی معتقد است این تیم با شرایط بدی وارد بازی با فولاد شد و نتوانست بازی را خوب شروع کند. به بهانه شکست پرسپولیس دقایقی با منافی صحبت کردیم.

در مورد صحبت‌ها و اعتراضات پرسپولیسی‌ها چه نظری دارید؟
مسلماً به دلیل اتفاقاتی که افتاد پرسپولیس با شرایط بد وارد بازی شد. قطعاً اتفاقات بازی بی‌تأثیر نبوده، اما یک موضوع هم در این بین وجود دارد که پرسپولیس در دقایقی از لحظات اولیه نمایش قابل قبولی ارائه نداد هر چند در نیمه دوم بازی در اختیار پرسپولیس قرار گرفت.

مهم‌ترین دلیل باخت پرسپولیس را چگونه ارزیابی کردید؟
من فکر می‌کنم خوردن گل دوم در آخرین دقایق نیمه اول موجب شد شیرازه تیم پرسپولیس از هم بپاشد و به نوعی کار را برای برگرداندن نتیجه سخت کرد و بازیکنان پرسپولیس با وجود تلاش همه‌جانبه فقط موفق شدند یک گل از دو گل خورده را پاسخ دهند.

پرسپولیس صدر جدول را از دست داد با این وجود فکر می‌کنید آن‌ها دوباره فرصت صدرنشینی را پیدا می‌کنند؟
بالاخره نیم‌فصل دوم پر از اتفاقات خواهد بود. در این بین حتماً سپاهان هم امتیاز از دست خواهد داد، اما پرسپولیس دیگر نباید امتیاز از دست بدهد.

در مورد استفاده از نادری و غیبت شجاع چه صحبتی دارید؟
زمانی که مربی تراکتور بودم نادری بازیکن آن تیم بود. پست اصلی نادری مدافع چپ است و این بازیکن بر حسب نیاز در پست دفاع میانی بازی کرد. بازیکن جوانی که با وجود تلاش فراوان نتوانست جای شجاع را پر کند. در نیم‌فصل بار‌ها من و سایر پیشکسوتان گفتیم پرسپولیس باید مدافع میانی خوب به خدمت بگیرد، اما این مهم انجام نشد. به هر حال من امیدوارم شرایط بهتر شود. پرسپولیس نباید به شجاع خیلی وابسته باشد، اما دیدیم در غیاب شجاع، از این منطقه خیلی متضرر شد.

در مورد مهاجمان پرسپولیس و عملکردشان مقابل فولاد چه نظری دارید؟
علیپور یکی دو موقعیت خوب را از دست داد و بودیمیر هم نتوانست کار خاصی انجام دهد. به نظرم منشا می‌ماند بهتر از بودیمیر بود، چون بودیمیر برای تأثیر‌گذاری به زمان بیشتری نیاز دارد و با در نظر گرفتن این مهم شاید به یک نیم‌فصل دیگر زمان نیاز داشته باشد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2019-02-13 09:14

افزودن دیدگاه جدید