کد مطلب: 

11752

افزایش قابل توجه ظرفیت اینترنت پرسرعت تهران و البرز

افزایش قابل توجه ظرفیت اینترنت پرسرعت تهران و البرز

با توجه به توسعه ظرفیت پهنای باند اینترنت ازسوی شرکت ارتباطات زیرساخت و تعامل مخابرات با آن شرکت، ظرفیت پهنای باند شرکت مخابرات استان تهران 50 درصد و استان البرز 100 درصد افزایش می یابد.

 

به گزارش سیتنا، "غلامرضا شیدایی" نایب رییس و عضو هیات مدیره شرکت مخابرات استان تهران با بیان این مطلب که با افزایش 50 درصدی ظرفیت پهنای باند در استان تهران وضعیت کیفیت و سرعت خطوط اینترنت پرسرعت (ADSL) مخابرات ارتقا می یابد، گفت: به زودی شاهد افزایش رضایت مندی مشتریانی که نسبت به دریافت اینترنت پرسرعت از شرکت مخابرات استان تهران اقدام کردند خواهیم بود.

 

وی در پاسخ به سوال مبنی بر کاهش قیمت اینترنت خاطرنشان کرد: با برنامه های اعلام شده توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و هدایت سازمان تنظیم مقررات و همکاری شرکت زیرساخت، شرکت مخابرات و نیز شرکت های PAP در آینده شاهد کاهش قیمت اینترنت برای کاربران می شویم.

شیدایی گزینه های اصلی تاثیرگذار در تعرفه اینترنت برای کاربران نهایی را، قیمت تجهیزات لایه دسترسی و انتقال، قیمت پهنای باند دریافتی از GateWay ورودی کشور، هزینه های نیروی انسانی و انرژی مصرفی در بخش و نیز هزینه تجهیزات جانبی منصوبه اعلام کرد و گفت: با توجه به کاهش نرخ دلار و تورم در کشور امکان کاهش تعرفه اینترنت برای کاربران بوجود آمده است.

 

وی خاطر نشان کرد: با توجه به نگاه جدید وزارت ارتباطات و فنی آوری اطلاعات در زمینه گسترش توسعه IT درنقاط محروم، شرکت مخابرات نیز آمادگی خود را برای همکاری بیشتر با دولت و کاهش تعرفه اینترنت و توسعه IT در کشور و بخصوص در نقاط محروم اعلام می دارد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-25 08:11

دیدگاه‌ها

تصویر مصطفی
مسخرست اینترنت از جنوب ایران گناوه چابهار وارد میشه دیتا میره تهران یا اصفهان بعد برمی گرده بوشهر اونوقت ما تو بوشهر از شرکتی اینترنت می خریم که باید اون هم از اسیاتک بخره شرکت شاتل هم نمایندگی تو بوشهر نداره چون تجهیزات مخابراتیش ضعیفه در حالی که بودجه کل کشور رو بوشهر و خوزستان تامین می کنه.
ارسال شده توسط مصطفی در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید