کد مطلب: 

245234
50 ایالت امریکا برای جداشدن بخش تبلیغاتی گوگل شکایت کردند
دادستان تمامی پنجاه ایالت آمریکا در حال تحقیق در مورد انحصارطلبی گوگل هستند و برای جدا کردن بخش خدمات تبلیغاتی این شرکت از آن از طریق طرح شکایت تلاش می‌کنند.
50 ایالت امریکا برای جداشدن بخش تبلیغاتی گوگل شکایت کردند

به گزارش سیتنا به نقل از سی ان بی سی، دادستان‌های کل پنجاه ایالت آمریکا معتقد هستند که گوگل از ابزار تبلیغاتی متنوع خود در پیوند با خدمات این شرکت به شکلی انحصارطلبانه استفاده می‌کند و بدین شکل تلاش می‌کند تا جلوی نمایش خدمات شرکت‌های رقیب را از طریق سرویس‌های گوگل بگیرد.

گوگل از این روش‌های انحصارطلبانه بر ضد رقبای خود در سرویس‌هایی همچون جیمیل، یوتیوب، جستجوگر و دیگر سرویس‌های پرطرفدار بهره می‌گیرد.

تحقیقات دادستان‌های آمریکا در مورد انحصارطلبی گوگل از چند ماه قبل با همکاری وزارت دادگستری ایالات متحده آغاز شده و انتظار می‌رود روند قضائی شکایت از این شرکت بعد از تکمیل تحقیقات و ظرف چند ماه آینده آغاز شود. هنوز مشخص نیست دو طرف یک شکایت را در این زمینه ارائه خواهند کرد یا به طور مستقل وارد عمل می‌شوند.

ممکن است این شکایت منجر به محدود شدن فعالیت‌های تبلیغاتی گوگل یا تغییر سیاست گذاری‌های این شرکت در این زمینه شود و در صورت جدی بودن تخلفات گوگل ممکن است دادگاه حکم فعالیت مستقل بخش تبلیغات این شرکت را صادر کند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2020-06-06 09:20

افزودن دیدگاه جدید