کد مطلب: 

5093

محرابیان بجای نیکزاد در وزارت ارتباطات؟

محرابیان بجای نیکزاد در وزارت ارتباطات؟

شنیده‌ها و زمزمه‌هایی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر جایگزینی علی اکبر محرابیان وزیر سابق صنایع و معادن به جای نیکزاد به گوش می‌رسد.
 
به گزارش سیتنا، در حالی که طی چند روز اخیر نام علی اکبر محرابیان این آخرین وزیر صنایع و معادن به عنوان گزینه رئیس جمهور برای معاون اولی مطرح شده بود و امروز رسماً احمدی نژاد بر آن خط بطلان کشید، از وزارت ارتباطات خبر می‌رسد نام این وزیر سابق برای سرپرستی وزارت ارتباطات نیز مطرح است.
 
چند تن از مسئولان وزارت ارتباطات می‌گویند: چند وقتی است نام محرابیان برای سرپرستی وزارت ارتباطات مطرح شده است.
 
در عین حال صحبت‌هایی در خصوص عدم تمایل محرابیان به رفتن به وزارت ارتباطات شنیده می‌شود و بنابراین در حالی که تاکنون محرابیان جدی‌ترین و پر رنگ ترین گزینه تصدی وزارت ارتباطات است، اما این گزینه هنوز نهایی نشده است.
 
به گزارش فارس پس از ادغام دو وزارت بازرگانی و وزارت صنایع و معادن و تشکیل وزارت صنعت، معدن و تجارت، رئیس جمهور بین غضنفری و محرابیان غضنفری را برای تصدی وزارت جدید انتخاب کرد و محرابیان از دولت کنار گذاشته شد. او هم‌اکنون مسئول اجرای طرح های مهر ماندگار در دولت احمدی‌نژاد است.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-01-02 19:23

دیدگاه‌ها

تصویر علی
باز هم فارس در راستای گدایی بازدیدکننده، از شنیده‌ها، گویا، وحی شده، خدا کند و شاید استفاده کرد. ما خبر داریم که شاید غلامحسین الهام بیاد، شاید هم نیاد...! شاید هم دستجردی ....، شنیده ها بیشتر از این موضوع خبر می دهد.
ارسال شده توسط علی در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید