کدخبر :3746 پرینت
10 شهریور 1391 - 06:14

اینترنت بدون فیلتر و پر سرعت برای میهمانان اجلاس سران

متن خبر

اینترنت پر سرعت با سرعت بالاتر از 512 کیلو بیت بر ثانیه و بدون فیلتر در اختیار میهمانان اجلاس سران جنبش عدم تعهد قرار گرفته است.

به گزارش سیتنا به نقل از خبرآنلاین، سرعت اینترنتی که در اختیار میهمانان اجلاس قرار داده شده بالای 512 کیلوبیت بر ثانیه است.
خبرگزاری فارس در همین رابطه با معاون وزیر ارتباطات مصاحبه ای کرده و علی حکیم جوادی در این باره گفته سرویس اینترنت را با کیفیتی بالا و در شان اجلاس برای میهمانان  فراهم کرده است.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعاتبه فارس گفته برای محل اجلاس و برخی هتل‌های میهمانان ، تعدادی IP برای اجلاس خواسته شده بود که تامین شده و دسترسی به اینترنت با کیفیتی بالا برای میهمانان  اجلاس مهیا است.
رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران با بیان اینکه مشکلی برای تامین اینترنت و افزایش کیفیت آن برای میهمانان اجلاس نداشتیم، گفت: محل اجلاس از پیش دارای اینترنت بود و ما پهنای باند موجود را به میزان لازم تقویت کردیم‌.
این در حالی است که تبلت های متعلق به میهمانان با تقویت کننده هایی که در اجلاس نصب شده بدون مشکل اینترنت بدون فیلتر را با سرعت بالا تجربه می کنند هر چند مفهوم سرعت برای میهمانان خیلی مهم نیست.

انتهای پیام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

افزودن دیدگاه جدید

کپچا
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.