کد مطلب: 

270776
گزارش تصویری سیتنا از چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه
چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی (فینکس) از دوم مردادماه آغاز به فعالیت کرده و تا پنجم مردادماه سال جاری در نمایشگاه بین المللی تهران ادامه دارد.
نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه

به گزارش خبرنگار سیتنا، چهاردهمین نمایشگاه صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه)، از دوم مردادماه 1401 در نمایشگاه بین‌المللی در حال برگزاری است و تا تا پنجم مردادماه سال جاری نیز ادامه دارد.

نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه که به عنوان بزرگترین رویداد ایران در زمینه بورس، بانک و بیمه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی در زمینه بورس، بانک و بیمه برپا می‌گردد، فرصت بسیار خوبی است تا شرکت های فعال، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازدید دست‌اندرکاران و متخصصان این عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این عرصه، فعالیت‌ها و نوآوری های آتی خود را معرفی نمایند.

با گذشت بیش از یک دهه از برگزاری نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه، این رویداد به عنوان مهمترین و معتبرترین رویداد مالی کشور در سطح منطقه شناخته شده و با مشارکت گسترده فعالان، کارشناسان و متخصصان بازار مالی مواجه شده است.

افزایش ارتباط و آگاهی مردم از بازار مالی و خدمات آن ، بالا بردن سواد مالی، ارائه توانمندیهای داخلی در هر سه حوزه بورس ، بانک و بیمه از طریق آموزش و فرهنگسازی، برپایی غرفه ویژه کودک و نوجوان ،برگزاری کارگاه های آموزشی ، همچنین فرآهم آوردن زمینه مناسب جهت تعاملات بین الملل با توجه به پیشرفت اخیر بین المللی در حوزه مالی و استقبال سرمایه گذاران خارجی به همراه فضای مذاکرات B2B، برگزاری رویداد استار تاپ حوزه مالی و .... از اهم برنامه های این نمایشگاه است.

گفتنی است شرکت های فعال حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات همچون شرکت ارتباطات مبین نت نیز در این نمایشگاه حضور دارند و به ارائه و معرفی آخرین خدمات خود نیز می پردازند.

گزارش تصویری سیتنا از این نمایشگاه را ببینید:

عکاس: حسین شهلایی

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 3
2022-07-26 14:40

افزودن دیدگاه جدید