کد مطلب: 

11816

اگر تلویزیون هوشمند سامسونگ دارید، حتما بخوانید

اگر تلویزیون هوشمند سامسونگ دارید، حتما بخوانید

سرعت بالای پیشرفت تکنولوژی امروز، علاوه بر مزیت‌ها و بهینه‌شدن فناوری‌های مورد استفاده انسان‌، به روز رسانی را نیز برای کاربران سخت کرده است. برای مثال دستگاهی که چند سال یا حتی چند ماه پیش خریداری و مورد استفاده قرار گرفته، در مدل‌های جدید همان دستگاه، پیشرفت‌ها و به‌روز‌رسانی‌های متعددی چه از نظر سخت‌افزاری و چه از نظر نرم‌افزاری اتفاق افتاده است. 

 

به گزارش سیتنا (CITNA.IR)، یکی از همین دستگاه‌هایی که ما هر روزه با آن‌ها سر و کار داریم، تلویزیون‌ها هستند که در سال‌های اخیر پیشرفت‌های قابل توجهی داشته اند. هوشمند شدن تلویزیون‌ها را می‌توان نقطه عطفی در پیشرفت تلویزیون‌ها دانست که پس از معرفی اولین تلویزیون هوشمند، تاکنون ویژگی‌های متعددی به آن اضافه شده است. اما این پیشرفت‌ها، دغدغه‌هایی هم برای کاربرانی که همیشه با دنیای تکنولوژی به روز هستند و خرید یک تلویزیون جدید برایشان مقرون به صرفه نیست، ایجاد می‌کند.

 

در همین راستا، در سال 2012 شرکت سامسونگ با نوآوری در این زمینه قابلیت کیت ارتقا یا Evolution Kit را برای تلویزیون‌هایش معرفی کرد و در سال 2013  اولین کیت ارتقا را برای تلویزیون‌های سال 2012 به بازار ارائه کرد. 

 

این کیت ارتقا در اصل به روز رسانی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تلویزیون شما را انجام می دهد. در قسمت سخت‌افزار ارتقا پردازنده یا CPU تلویزیون، رم، هارد، چیپ دستگاه، گرافیک دستگاه و درگاه‌های ارتباطی و در قسمت نرم‌افزاری، اکثر ویژگی‌ها و امکانات نرم‌افزاری تلویزیون‌های مدل جدید به تلویزیون مدل قدیمی‌تر اضافه می‌شود. علاوه بر این امکانات، کنترل هوشمند سال جدید نیز در این بسته، ارائه می‌شود. 

 

برای مثال، سامسونگ کیت ارتقا SEK-1000 برای تلویزیون‌های سال 2012، مدل‌های ES7770 و E8880 ارائه داد که ارتقا سخت‌افزاری آن شامل پردازنده 4 هسته‌ای، ارتقا رم به 5/1 گیگابایت، ارتقا هارد به 4 گیگابایت، ارتقا چیپ‌ست به Fox-AP و Fox-MP، و ارائه درگاه LAN و ارتقا نرم‌افزاری آن ارائه کنترل صوتی، کنترل حرکتی، تشخیص صورت، اسمارت هاب جدید، قابلیت به اشتراک‌گذاری، اپلیکیشن SmartView (اتصال و کنترل تلویزیون توسط موبایل و تبلت با سیستم عامل اندروید و iOS و افزایش کیفیت تصاویر بود.

تلویزیون‌های سامسونگ سال 2013 مثل F8880 و F7770 نیز این ویژگی را دارند و دارندگان این تلویزیون‌ها می‌توانند از به روز رسانی همه جانبه تلویزیون‌هایشان در سال بعد خیالشان راحت باشد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-28 09:33

افزودن دیدگاه جدید