کد مطلب: 

261856
چگونگی خاموش کردن منشن‌ها و ریتوئیت‌ها در توئیتر
توئیتر چندین گزینه را برای کنترل راحت‌تر توئیت‌ها در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. این شرکت گزینه خاصی را برای خاموش کردن منشن‌ها به کاربر ارائه نمی‌دهد اما یک ترفند ساده برای انجام این کار وجود دارد.
توئیتر

به گزارش سیتنا، باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ایندین اکسپرس، نوشت: توئیتر چندین گزینه را برای کنترل راحت‌ تر توئیت‌ ها در اختیار کاربرانش قرار داده که در این خبر با آنها آشنا می شوید.

چگونه می‌توان نظرات (منشن ها) را خاموش کرد؟

مرحله ۱: هنگامی که می‌خواهید توئیتی را منتشر کنید، در پایین گزینه‌ای را مشاهده می‌کنید که می‌گوید "همه می‌توانند پاسخ دهند". کافی‌ است روی آن ضربه بزنید. این گزینه به توئیتر کمک می‌کند تا بداند چه کسی می‌تواند به توئیت شما پاسخ دهد.

مرحله ۲: سپس سه گزینه شامل همه، افرادی که شما آن‌ها را دنبال می‌کنید و فقط افرادی که شما نام می‌برید را نمایش می‌دهد. گزینه های توئیتر تقریبا چیزی مانند حریم خصوصی واتساپ برای استاتوس(وضعیت) گذاشتن است.

منشن‌ها و ریتوئیت‌ها در توئیتر

مرحله ۳: یکی از این گزینه‌ها را انتخاب کنید.

نحوه پنهان کردن نظرات در توئیتر

در توئیتر شما این امکان را دارید که پاسخ توئیت‌های خود را پنهان کنید و هیچ کسی قادر به مشاهده آن نباشد همچنین می‌توانید پاسخ‌ها را بعدا در زمان دلخواهتان نشان دهد. سایت میکروبلاگ می‌گوید وقتی نویسنده‌ای در توئیت نظری را پنهان می‌کند، به نویسنده اعلان پاسخی ارسال نمی‌شود. برای انجام این کار مراحل زیر را طی کنید:

مرحله ۱: در یکی از پاسخ های توئیت خود،  روی نماد سه نقطه ضربه بزنید.

مرحله ۲: مخفی کردن پاسخ و تأیید را انتخاب کنید.

توجه: اگر می‌خواهید پاسخ‌های پنهان خود را مشاهده کنید، باید روی نماد پاسخ پنهان بزنید که در پایین سمت راست توئیت اصلی شما وجود دارد.

چگونه می‌توان ریتوئیت ها را خاموش کرد؟

برای غیرفعال کردن ریتوئیت‌های اکانت خود،  این مراحل را طی کنید: به صفحه نمایه یک اکانت بروید و روی نماد سه نقطه ضربه بزنید. سپس خاموش کردن ریتوئیت را انتخاب کنید تا دیگر توئیت‌های آن حساب توئیتر را مشاهده نکنید. (کاربران iOS می‌توانند روی نماد چرخ دنده و کاربران وب و اندروید روی نماد سرریز ضربه بزنند).

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (3 رای)
کاربر
2021-10-02 15:13

افزودن دیدگاه جدید