کد مطلب: 

251418
عامل پخش فیلم غیراخلاقی از کودکان کار در اینستاگرام راهی زندان اوین شد
پسر جوانی که چند روز پیش به اتهام انتشار فیلمی غیراخلاقی از دو کودک فال‌فروش در یکی از خیابان‌های تهران دستگیر شد، با صدور قرار مجرمیت به‌زودی در دادگاه محاکمه خواهد شد.
عامل پخش فیلم غیراخلاقی از کودکان کار در اینستاگرام راهی زندان اوین شد

به گزارش روزنامه ایران، چند روز قبل فیلمی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که در آن مرد جوانی داخل خودرو نشسته و با دوستانش برای تمسخر و سرگرمی، دو کودک فال‌فروش را وادار به حرکات ناشایست می‌کند.

پس از انتشار این فیلم و واکنش‌های زیادی که در فضای مجازی به دنبال داشت، پلیس فتا این فرد را شناسایی و دستگیر کرد. این مرد جوان به دستور روح‌الله رضاپور گتابی، بازپرس شعبه سوم دادسرای امنیت تهران بازداشت شد.

وی در بازجویی‌ها گفت: سوار بر خودروام در حال عبور از خیابان بودم که دو کودک فال فروش را دیدم. دوستانم که داخل خودرو بودند، گفتند این دو کودک را اذیت کنیم و من هم که تحت تأثیر حرف‌هایشان قرار گرفته بودم، با آنها همراه شدم. این کار را از روی تفریح و سرگرمی انجام دادم و انگیزه دیگری نداشتیم.

متهم درباره علت انتشار فیلم در فضای مجازی گفت: وقتی فیلم را در استوری صفحه اینستاگرامم منتشر کردم، فقط می‌خواستم دوستانم آن فیلم را ببینند. اما وقتی فیلم منتشر شد، تازه متوجه اشتباهم شدم و سریع آن را پاک کردم. الان هم از کاری که کرده‌ام، پشیمانم.

متهم به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امنیت به اتهام کودک‌آزاری و انتشار تصاویر مستهجن به زندان اوین منتقل شد. با صدور قرار جلب به دادرسی از سوی بازپرس پرونده، «س.خ» به‌زودی در دادگاه پای میز محاکمه خواهد رفت.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2020-11-21 09:54

افزودن دیدگاه جدید