کد مطلب: 

248878
آیفون SE محبوب‌ترین تلفن هوشمند در کره جنوبی
آیفون SE پرطرف‌دارترین تلفن هوشمند در کره جنوبی در سه ماهه دوم سال بوده است.
آیفون SE محبوب‌ترین تلفن هوشمند در کره جنوبی

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، گوشی آیفون SE محبوب‌ترین گوشی هوشمند در سه ماهه دوم سال در کره جنوبی بوده است. به طور کلی شرکت اپل شاهد افزایش ۱ درصد به ۱۹ درصد از سهم بازار خود در مقایسه با سه ماهه قبل بوده است.

سامسونگ با سهمی ۶۷ درصدی، ۳ درصد بیشتر از Q۱، به سلطه خود در بازار ادامه داد. این عملکرد می‌تواند تا حدی به سری Galaxy S20 نسبت داده شود، که نشان می‌دهد خط تولید chaebol بهتر از بقیه جهان عمل می‌کند.

پنج مورد از میان ده گوشی هوشمند پرفروش کشور مدل‌های Galaxy A بوده‌اند که نشان می‌دهد تقاضا برای تلفن‌های هوشمند ارزان قیمت به دلیل شیوع ویروس کرونا افزایش یافته است. همچنین این امر با تخمین‌هایی نشان می‌دهد تلفن‌های با قیمت کمتر از ۴۰۰ دلار، ۴۵ درصد از کل محموله را تشکیل می‌دهد، درحالی که این رقم در سه ماهه قبل ۳۳ درصد بوده است. ال جی با سهم ۱۳ درصدی، جایگاه سوم خود را حفظ کرد، اما در مقایسه با سه ماهه اول سال ۳ درصد این سهم را از دست داد. به طور کلی، فروش تلفن‌های هوشمند در کره جنوبی نسبت به سه ماهه اول سال ۹ درصد افزایش یافته است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۸ درصد سقوط کرده است.

آیفون SE با قیمت ۳۹۹ دلار شروع می‌شود که پردازنده این مدل آیفون با آیفون ۱۱ یکی است. این گوشی از یک صفحه نمایش ۴.۷ اینچی، دوربین پشت ۱۲ مگا پیکسلی و شارژ بی‌سیم بهره می‌برد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 3
2020-09-14 11:29

افزودن دیدگاه جدید