کد مطلب: 

5699

رشد 100 درصدی ضریب نفوذ موبایل در ایران

رشد 100 درصدی ضریب نفوذ موبایل در ایران

مدیرعامل مرکز فابا با اشاره به اینکه ضریب نفوذ تلفن همراه در کشور به بیش از صد در صد رسیده، اعلام کرد: رشد این فناوری بیانگر تغییر در فضای کسب و کار و سبک زندگی مردم است.

 

به گزارش سیتنا، دکتر محمد رضا بیات، در گفت وگو ستاد اطلاع رسانی کنگره موبایل ایران با اشاره به اینکه این رویداد منطبق با واقعیت های روز دنیا است، اظهار داشت: بر اساس آمارهای ارایه شده هم اکنون بیش از 6 میلیارد نفر در جهان از تلفن همراه استفاده می کنند و ضریب نفوذ این وسیله ارتباطی در کشور ما در شرایط حاضر به بیش از صد درصد رسیده است.

 

وی افزود: رشد این فناوری بیانگر تغییر در روند کسب و کار و سبک زندگی مردم است.

 

وی با بیان اینکه برگزاری این کنگره می تواند نتایج گوناگونی با خود به  همراه داشته باشد، گفت: آگاه سازی جامعه از اهمیت موضوع، طرح مباحث علمی و عملی از سوی دانشگاه ها، صاحبان کسب و کار و سایر فعالان حوزه تلفن همراه و در نهایت ایجاد فرصتی برای تعامل و هم اندیشی فعالان در این حوزه از جمله نتایج این کنگره خواهد بود.

 

بیات با بیان اینکه مخاطبان این کنگره، اپراتورهای تلفن همراه، صاحبان کسب وکار، شرکت‌های نرم افزاری، اصناف، بورس، بخش های حاکمیتی، رگولاتوری و بانک ها‌ و به خصوص بانک مرکزی است، افزود: این مجموعه ها باید از این فرصت استفاده کنند و با تعامل با یکدیگر به یک هم گرایی و هم افزایی دست یابند.

 

مدیرعامل مرکز فابا (فرهنگسازی و آموزش بانکداری الکترونیک شبکه بانکی) با بیان اینکه نتیجه این کنگره می تواند منجر به افزایش تعامل بین متخصصان و فعالان فناوری همراه  در کشور می شود، گفت: لازم است که مسایل و موضوعاتی که در این رویداد مطرح می شود منطبق با شرایط کشور باشد.

 

به گفته وی دراین شرایط علاوه بر اینکه نیازها و توانمندی های این عرصه  شناخته می شود،همچنین صاحبان کسب و کار با درک این موضوع بستر فعالیت خود را برای پاسخ به نیازها بر اساس آن تنظیم می کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-02-13 10:19

افزودن دیدگاه جدید