کد مطلب: 

5122

راه‎اندازی نرم افزار جامع ثبت اطلاعات تولیدکنندگان تجهیزات ICT

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی اعلام کرد: با توجه به نام گذاری سال جاری با عنوان «حمایت از کار و سرمایه ایرانی» از سوی مقام معظم رهبری، به منظور حمایت از تولیدکنندگان تجهیزات مخابراتی و ارتباطی، نرم‌افزار جامع ثبت اطلاعات شرکت‎های تولیدکننده در حوزه ICT بر روی پایگاه اینترنتی رگولاتوری راه‌اندازی شد.
 

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، "حسن رضوانی" افزود: تولیدکنندگان تجهیزات مخابراتی و ارتباطی می‌توانند با مراجعه به سایت رگولاتوری، اطلاعات مربوط به تولیدات خود را ثبت کنند. این اطلاعات، پس از ثبت، دسته‌بندی و تجزیه و تحلیل شده و در قالب برنامه‌های حمایتی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی قرار می‌گیرند.

 

وی ایجاد پایگاه جامع اطلاعات از تولیدات حوزه ICT در سطح کشور، ترغیب اپراتورهای کوچک و بزرگ ارتباطی به استفاده از تولیدات ملی بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی، ایجاد بستر مناسب به منظور دسترسی مصرف‌کنندگان حوزه ICT برای شناسائی لیست تولیدکنندگان و تولیدات آنها در سطح کشور و برنامه‌ریزی و مدیریت استفاده از منابع داخلی در راستای رشد و تقویت صنعت حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات را از جمله برنامه‌های حمایتی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی از فعالان صنعت ICT عنوان کرد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-01-06 19:14

افزودن دیدگاه جدید