کد مطلب: 

512

مصاحبه یک خانم مجری با مردان ممنوع شد

مصاحبه یک خانم مجری با مردان ممنوع شد

یکی از مجریان زن برنامه‌های صدا و سیما از گفت‌و‌گو با مردان منع شد و این مجری دیگر اجازه ندارد در برنامه‌های خود با مهمانان مرد گفت‌و‌گو کند و فقط می‌تواند با زنان گفت‌و‌گو داشته باشد.

 

به گزارش سازمان خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (سیتنا)، سایت سینمای ایران نوشت: در سال های اخیر رفتارهای صمیمانه برخی مجریان زن با مهمانان مرد، در شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی به شدت حساسیت برانگیز شده و در آخرین نمونه آن، «حسین مظفر» رییس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما، نسبت به رفتارهای مجری زن برنامه‌ «جوان ایرانی سلام» با انتشار نامه ای خطاب به رییس سازمان صدا و سیما به شدت انتقاد کرد.

 

در آخرین نمونه هم یکی از مجریان کم سن و سال زن که در شبکه های مختلف تلویزیونی برنامه زنده اجرا می کند، از گفت و گو با مهمانان مرد منع شده است.

 

این مجری زن که در کنار کار اجرا، به ترانه سرایی هم اشتغال دارد، در یکی از برنامه های خود با مهمان مرد به شدت صمیمی شده بود اما درست در همان زمان، یکی از مسوولان سیما در حال تماشای برنامه وی بود و این فرد مسوول، با دیدن این رفتار صمیمی برآشفته شده و برای جلوگیری از حواشی احتمالی، ضمن تماس با مسوولان برنامه به آنها اعلام می کند که این خانم مجری دیگر حق گفت و گو کردن با مهمانان مرد را ندارد.

 

طبق اطلاعات رسیده، این مجری زن هم به دلیل نداشتن جایگاه شغلی در خارج از سازمان صدا و سیما تسلیم این ابلاغ شده و در برنامه خود که جمعه ها پخش می شود، صرفا با مهمانان زن گفت و گو می کند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2011-10-14 18:27

دیدگاه‌ها

تصویر يه دوست قديمي
تي‌وي نمي‌بينم منظورت كدوم مجريه؟
ارسال شده توسط يه دوست قديمي در 11 دى 48 - 04:03

افزودن دیدگاه جدید