کد مطلب: 

4880
جستجوی واژه‎ی استخدام در ایران، ماهی 3 میلیون بار
جستجوی واژه‎ی استخدام در ایران، ماهی 3 میلیون بار

با توجه به نام گذاری هفته‎ی پژوهش در سال جاری با عنوان "پژوهش تقاضا محور و تولید دانش بنیان زیربنای اقتصاد مقاومتی" نخستین همایش "اشتغال جوانان و نقش فناوری اطلاعات در کارآفرینی" در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه برگزار می‎شود.

به گزارش سیتنا، "نوید کمالی" عضو انجمن علمی تجارت الکترونیک ایران و محقق و پژوهشگر عرصه‎ی فناوری اطلاعات و ارتباطات با اعلام این خبر گفت: با توجه به نقش فناوری اطلاعات در تولید علم و افزایش بهره وری و توسعه‎ی صنایع کوچک امروزه بر اساس پیش‌بینی‌ها مراکز معتبر علمی جهان در سال 2020 دانش بشر هر 70 روز یکبار ارتقاء پیدا خواهد کرد و بر این اساس می‎توان نقش و اهمیت ارتباطات و فناوری اطلاعات را به حدی دانست که تصور آینده بدون در نظر گرفتن نقش آن مقدور نباشد.

وی ادامه داد: فناوری اطلاعات و ابزارهای مبتنی بر آن از جمله اینترنت با ایجاد یک شبکه‎ی دانش (Knowledge Network) توانسته است با ارائه‎ی محتواهای علمی و انتقال تجربیات پژوهشگران فرایند خلاقیت و نوآوری را در جوانان و نوجوانان تقویت کند.

وی، گفت: با توجه به آمارهای مراکز سنجش از راه دور بین المللی ماهیانه در ایران بیش از 3 میلیون جستجوی برای واژه های استخدام و کاریابی صورت می گیرد که این حاکی از آمار بالای متقاضیان اشتغال در کشور است.

کمالی در خصوص برگزاری این کارگاه گفت: این کارگاه آموزشی که برای نخستین بار در کشور با این عنوان برگزار می گردد در تلاش است تا به دانشجویان آموزش های لازم جهت بهره گیری از ابزارهای فناوری اطلاعات در ایجاد و مدیریت کسب و کارهای کوچک و متوسط را ارائه دهد.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-12-13 20:44

افزودن دیدگاه جدید