کد مطلب: 

4739

ایجاد نمایشگاه مجازی الکامپ برای نخستین بار

ایجاد نمایشگاه مجازی الکامپ برای نخستین بار

رئیس مجمع تشکل‌های فناوری اطلاعات، گفت: امسال برای نخستین بار با الگو‌برداری از نمایشگاه‌های خارجی، نمایشگاه مجازی الکامپ، سایت باشگاه مجازی الکامپ و نرم‌افزار موبایل الکامپ برای جذابیت بیشتر نمایشگاه ارائه می‌شود.

 

به گزارش خبرنگار سیتنا "citna.ir" محمدرضا طلایی در نشست خبری هجدهمین نمایشگاه الکامپ، از طراحی نرم‌افزار موبایل نمایشگاه خبر داد و گفت: نرم‌افزار موبایل نمایشگاه برای نخستین بار طراحی شده و از سیستم‌ عامل‌های اندروید و IOS پشتیبانی می‌کند که همزمان با افتتاح رسمی الکامپ (19 آذر) عرضه می‌شود.

 

وی ادامه داد: امسال در حالی نمایشگاه بین‌المللی الکترونیکی، رایانه و تجارت الکترونیکی تهران به هجدهمین سال برگزاری وارد شده که مجری نمایشگاه مجمع تشکل‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور است.

 

وی با بیان اینکه این تشکل وابسته به اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی و کنسرسیوم فعالان صنفی حوزه‎ی ICT است و از 13 سازمان، اتحادیه، انجمن و سندیکا تشکیل شده است، گفت: الکامپ هجدهم با عنوان فناوری اطلاعات محور توسعه‎ی اقتصادی و جامعه‎ی دانش‌بینان آغاز به کار خواهد کرد، تا توانمندی‌های بومی فعالان حوزه‎ی ICTرا به نمایش بگذارد.

 

وی ادامه داد: هجدهمین نمایشگاه الکامپ دارای 17 هزار متر فضای ارزی و ریالی که از این میزان 2 هزار متر به سالن دولت الکترونیک و 203 متر به فضای ارزی اختصاص پیدا کرده است.

 

طلایی همچنین از ایجاد نمایشگاه مجازی الکامپ برای نخستین بار خبر داد و گفت: این نمایشگاه 4 روز پیش از اختتامیه الکامپ (15 آذر) افتتاح خواهد شد و محلی است برای ارائه‎ی خدمات و محصولات شرکت‌کنندگان در نمایشگاه.

 

او اظهار کرد: راه‌اندازی مجموعه‎ی مجازی نمایشگاهی بدون مشکلات یک نمایشگاه حقیقی، امکان بازدید مجازی را برای علاقه‌مندانی که امکان حضور در نمایشگاه را ندارند فراهم می‌کند ضمن اینکه شرکت‌کنندگان در نمایشگاه می‌توانند تمامی محصولات و خدمات خود را در قالب‌های متنوع تصویری و متنی را در معرض دید علاقه‌مندان قرار دهند.

 

وی همچنین یادآور شد: امسال برای نخستین بار دامنه‎ی سایت نمایشگاه طوری انتخاب شده که برای نمایشگاه‌های سال‌های آینده نیز قابل استفاده باشد.

 

طلایی همچنین از طرح سایت باشگاه مجازی الکامپ سخن گفت که در این طرح برای هر شرکت‌کننده در نمایشگاه یک صفحه‎ی مجازی در نظر گرفته شده و همزمان با اجرای نمایشگاه واقعی، باشگاه مجازی الکامپ نیز راه‌اندازی خواهد شد و این سایت برای شرکت‌کننده کسب درآمد خواهد داشت.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-11-28 13:31

افزودن دیدگاه جدید