کد مطلب: 

3258

پرو مجازی لباس با اسکنر +عکس

پرو مجازی لباس با اسکنر +عکس

با تجهیز فروشگاه‌ها به دستگاه‌های اسکنر می‌توان براحتی سایز دقیق لباس را تعیین و مدل‌های مختلف را به صورت مجازی پرو اختصاصی کرد.


به گزارش سیتنا به نقل از ایسنا، شرکت کانادایی Unique Solutions Design به جای استفاده از اتاق پروهای متداول، یک اتاق پرو مجهز به دستگاه اسکنر بدن طراحی کرده است که علاوه بر امکان پرو مجازی لباس، می‌تواند سایز دقیق بدن را نیز تعیین کند.

خریدار می‌تواند در این اتاق پرو مجازی مدل‌های مختلف لباس و حتی کفش و عینک را پرو کند.

در کمتر از 20 ثانیه یک نسخه چاپی از مدل های پرو مجازی آماده می شود. خریدار می تواند مدل انتخابی را بر اساس سایز تعیین شده توسط اسکنر بصورت واقعی پرو کند که این مسأله از اتلاف وقت و پروهای متعدد برای انتخاب سایز و مدل مناسب جلوگیری می‌کند.

هزینه طراحی و نصب هر دستگاه اسکنر بدن فروشگاهی بین 60 تا 100 هزار دلار اعلام شده و این شرکت تاکنون بیش از 65 فروشگاه بزرگ در آمریکا را به اتاق پروهای مجازی با دستگاه اسکنر بدن مجهز کرده است.

این شرکت در حال توسعه فناوری است که بتواند امکان پرو مجازی لباس را از طریق فروشگاه‌های آنلاین و برای خریداران در منازل فراهم کند.

در این فناوری مشتری می تواند از طریق نرم افزار تعیین سایز و با استفاده از دستگاه های حرکت یاب مانند حسگر حرکتی کینکت مایکروسافت، لباس های مختلف را در داخل منزل بصورت مجازی پرو کند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2012-07-19 11:03

افزودن دیدگاه جدید