کد مطلب: 

288514

456؛ سرویسی برای امنیت کودکان و نوجوانان در فضای مجازی

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد با اشاره به این که در عصر کنونی مدیریت کردن حضور کودکان و نوجوانان در فضای مجازی توسط والدین موضوع بسیار‌ مهمی است، گفت: سرویس اینترنت کودکان 456 به همین منظور راه اندازی شده است.
456؛ سرویسی برای امنیت کودکان و نوجوانان در فضای مجازی

به گزارش سیتنا، محمد رضا پاکدل، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، با بیان این که راه‌اندازی سرویس اینترنت کودک و نوجوان (سرویس 456) سه امکان را برای خانوادها به‌منظور حفاظت از کودکان در فضای مجازی فراهم کرده، گفت: شماره‌گیری #456* یا مراجعه به آدرس https://456.ir و یا نصب و استفاده از برنامه کاربردی 456 این امکان را برای خانواده‌ها فراهم کرده است تا دسترسی کودکان و نوجوانان خود به اینترنت را متناسب تعریف و مدیریت کنند.

وی افزود: امکان دیگری که در این سرویس فراهم شده، ایجاد دسترسی امن به خدمات پایه و مهم مثل موتورهای جستجو و دانش نامه ها است تا از طریق آن، کودکان در معرض محتوای نامناسب قرار نگیرند و این خدمات در آدرس https://456.ir در دسترس است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد تصریح کرد: سرویس راه اندازی شده، یک امکان اختیاری است و ابزاری است در اختیار خانواده‌ها که بتوانند حضور کودکان در فضای مجازی را مدیریت کنند.

456؛ سرویسی برای امنیت کودکان و نوجوانان در فضای مجازی

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2023-12-09 13:37

افزودن دیدگاه جدید