کد مطلب: 

288437

معرفی برگزیدگان رویداد رینوتکس 2023، روز جمعه 17 آذرماه

برگزیدگان یازدهمین دوره رویداد نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس 2023)، روز جمعه 17 آذرماه همزمان با اختتامیه این رویداد معرفی می‌شوند.
معرفی برگزیدگان رویداد رینوتکس 2023، روز جمعه بیستم آبان ‌ماه

به گزارش سیتنا، در این رویداد ۷۹۱ طرح در بخش‌های ایده‌های فناورانه، توسعه و تجاری‌سازی، فروش محصولات فناورانه و دانش‌بنیان، نیازمندی‌های فناورانه و خدمات تجاری‌سازی و مشاوره ثبت نام کرده بودند که از این تعداد در مجموع ۵۷۷ طرح در ۱۲ زون تخصصی ارائه شده است.

در مراسم اختتامیه این رویداد که روز جمعه 17 آذرماه بین ساعت 15 لغایت 17 انجام خواهد پذیرفت، در بخش کسب وکار و خدمات توسعه فناوری از استارت آپ های برتر، صنایع برتر، اصناف برتر و به صورت مشخص از کسب وکار برتر تقدیر می شود.

در بخش رسانه های حامی فناوری از کتاب، انتشارات، فیلم، رسانه و برنامه های برتر رادیویی و تلویزیونی تقدیر خواهد شد.

در بخش آموزش، پژوهش و توسعه فناوری از فناور ملی، دانشگاه برتر توسعه فناوری، مدرسه، نوجوان و جوان برتر تقدیر به عمل خواهد آمد.

گفتنی است؛ جذب و پرورش ایده‌های نوآورانه و فناوری‌های کاربردی، ایجاد بستری مناسب برای شبکه‌سازی میان فناوران و بازیگران زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور، کمک به تجاری‌سازی فناوری، شناسایی و حمایت از فناوری‌های برتر کشور و شناسایی نیاز‌های فناورانه صنایع کشور و تلاش برای ارتقای فناوری آن‌ها از اهداف برگزاری رینوتکس اعلام شده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2023-12-06 21:41

افزودن دیدگاه جدید