کد مطلب: 

272688
خبر تکذیب ادعای قطع اینترنت؛ پربیننده‌ترین خبر سایت وزارت ارتباطات
به دنبال اعمال محدودیت های روزهای اخیر در دسترسی به اینترنت، همچنان خبر روز چهارشنبه هفته گذشته با عنوان «تکذیب ادعای قطع اینترنت در ساعات و روزهای آینده» در خروجی سایت وزارت ارتباطات قرار دارد و این خبر پربیننده‌ترین خبر این سایت شده است.
خبر تکذیب ادعای قطع اینترنت؛ پربیننده‌ترین خبر سایت وزارت ارتباطات

به گزارش سیتنا، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات چهارشنبه هفته گذشته اعلام کرد، ظهر امروز برخی خبرگزاری‌ها نقل قول اشتباهی از سخنان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه جلسه هیات دولت منتشر کردند که پس از پیگیری‌های مرکز روابط عمومی این نقل قول اشتباه اصلاح شد.
عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با تکذیب نقل قول‌های اشتباه منتشر شده گفت: در پاسخ به سوال خبرنگاری در حاشیه دولت درباره سرعت اینترنت در روزهای اخیر این نکته مورد تاکید قرار گرفت که پهنای باند کاهش پیدا نکرده است.
وی افزود: در روزهای اخیر در برخی نقاط و برخی ساعات محدودیت‌های مقطعی وجود داشته که برطرف شده است و در حال حاضر شبکه ارتباطی هیچ مشکلی از منظر سرعت و کیفیت ارتباطی ندارد.

گفتنی است؛ طی روزهای اخیر محدودیت هایی بر روی اینترنت اعمال شده است و این محدودیت ها همچنان ادامه دارد.

در همین حال و در پی اعمال محدودیت‌های اینترنتی، محمد خوانساری، معاون وزیر ارتباطات افزود:‌ هیچ مشکلی در ارائه خدمات و تامین نیاز هموطنان در بستر سایت ها و پیام رسان های داخلی وجود ندارد.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات تاکید کرد: علاوه بر سایت های دامنه IR و پیام رسان ها، هموطنان با مراجعه به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به آدرس my.gov.ir می توانند به خدمات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.

وی در عین حال افزود: تنها بر روی برخی پلت‌فرم‌های سکوهای خارجی به دستور مراجع ذی‌صلاح محدودیت اعمال شده است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 1
2022-09-26 10:28

افزودن دیدگاه جدید