کد مطلب: 

268889
محمودزاده: تغییر در روش‌ها، یکی از پیشرفت‌های موثر در رسیدن به اهداف شرکت مخابرات است
رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، گفت: نوآوری و خلاقیت دو عنصر مهم در اجرای فعالیت ها هستند تا هر منطقه بنا بر محدویت ها از آن برای تحقق برنامه ها استفاده کند، البته سمت و سو بازار نیز ما را هدایت می کند.
محمود زاده

به گزارش سیتنا، در نشست هم اندیشی و تقدیراز فعالان عرصه ارتباطات و تببین اهداف و رویکردهای جدید شرکت مخابرات که در مشهد مقدس با حضور مدیران ارشد شرکت مخابرات، اعضای هیات مدیره و مدیران مناطق برگزارشد، دکتر محمود زاده رییس هیات مدیره این شرکت با تاکید بر اینکه هر منطقه باید برای افزایش درآمد راهکارهایی را ارایه دهد گفت: با همکاری مدیران مناطق کار برنامه ای تدوین شده باید با یکپارچگی و هم افزایی دنبال شود تا نتیجه موثر حاصل شود.

محمودزاده یکی از پیشرفت های موثر در رسیدن به اهداف را تغییر در روش ها دانست و گفت: نوآوری و خلاقیت دو عنصر مهم در اجرای فعالیت ها هستند تا هر منطقه بنا بر محدویت ها از آن برای تحقق برنامه ها استفاده کند، البته سمت و سو بازار نیز ما را هدایت می کند.

او از آمادگی خودمختار شرکت های مخابراتی مناطق در حوزه اجرا خبر داد و گفت: پیاده سازی بهینه  این استراتژی موجب افزایش بهره وری و درآمد در شرکت می شود.

رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه ضرورت تحول درفعالیت خاطرنشان کرد: بر اساس راهبرد مدیریت هزینه و نقدینگی و همکاری مخابرات مناطق در این زمینه و کوشش مضاعف ستاد شرکت، انشالله به وضعیت مطلوب در شرکت دست می یابیم.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 3
2022-05-19 10:38

افزودن دیدگاه جدید