کد مطلب: 

258198
کمپین شبکه نوآوری دیجیتال ایران برگزار می‌شود
مرکز نوآوری اقتصاد دیجیتال با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، «کمپین شبکه نوآوری دیجیتال ایران» را به صورت مستمر و بدون محدودیت زمانی برگزار می‌کند.
کمپین شبکه نوآوری دیجیتال ایران به یاری معاونت علمی و فناوری برگزار می‌شود

به گزارش سیتنا، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در طرح حمایت ویژه از استارتاپ‌های فناوری محور و دیجیتال کشور مشارکت می‌کند. این کار جذب سرمایه به این شرکت‌ها را هدفمند خواهد کرد.

این رویداد، فضایی برای استقرار تیم‌ها و شرکت‌های فعال حوزه‌ی دیجیتال و فناوری‌های نوظهور در مراکز نوآوری، شتاب‌دهنده‌ها و فضاهای کاری اشتراکی را به صورت رایگان در اختیار استارتاپ‌ها قرار می‌دهد.

همچنین «ارائه خدمات منتورینگ، مشاوره با متخصصان فناوری و کسب و کار به صورت رایگان»، «تامین هزینه دوره‌های آموزشی مورد نیاز شرکت های عضو شبکه نوآوری»، «معرفی شرکت‌ها و تیم‌ها به شبکه سرمایه‌گذاری خطرپذیر کشور، صندوق‌های پژوهش فناوری و غیره» و «تخصیص وام کم بهره و حمایت های نقدی و غیرنقدی بلاعوض برای اعضای شبکه» از دیگر مزیت‌های مشارکت در این رویداد است.

هدف از این طرح تسهیل استقرار، آموزش، سرمایه‌گذاری و رشد و توسعه شرکت‌های نوپای دیجیتال کشور است. چنانچه استارتاپ یا شرکتی فعال در عرصه‌ فناوری‌های نوظهور نیاز به فضا برای استقرار اعضای تیم خود داشته باشد، می تواند با مشارکت در این رویداد از مزایایی چون دریافت انواع حمایت‌های مادی یا معنوی از جمله سرمایه‌گذاری و یا خدمات مشاوره و آموزشی برخوردار شود.

اینوسنتر نخستین مرکز توسعه اقتصاد دیجیتال در کشور است که از حرکت زیست‌بوم استارتاپی به سمت فناوری‌های نوین حمایت می‌کند. استارتاپ‌ها، تیم‌های فناور، مراکز نوآوری و شتاب‌دهنده‌ها در صورت تمایل به پیوستن به این شبکه می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به اینجا مراجعه کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
کاربر
2021-06-15 14:53

افزودن دیدگاه جدید