کد مطلب: 

230399
برگزاری پاویون ملی ایران در نمایشگاه ITU تلکام بوداپست؛
حمایت مالی از شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در پاویون ایران نمایشگاه تلکام مجارستان
صندوق نوآوری و شکوفایی و کریدور توسعه‌ی صادرات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به صورت مجزا از شرکت‌های دانش بنیان و نوآور، برای حضور در نمایشگاه تلکام مجارستان حمایت مالی خواهند کرد.
حمایت مالی از شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در پاویون ایران نمایشگاه تلکام مجارستان

به گزارش سیتنا، نمایشگاه ITU TELECOM WORLD 2019 به عنوان معتبرترین و مهمترین رخداد نمایشگاهی سالیانه‌ی ITU از 9 تا 12 سپتامبر 2019 معادل 18 تا 21 شهریور 1398 در شهر بوداپست مجارستان برگزار می‌شود.

در همین راستا، صندوق نوآوری و شکوفایی و کریدور توسعه‌ی صادرات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به صورت مجزا از شرکت‌های دانش بنیان و نوآور، برای حضور در نمایشگاه تلکام مجارستان حمایت مالی خواهند کرد.

چرا نمایشگاه ITU متفاوت‌تر از نمایشگاه‌های دیگر است؟

  • بازدیدکنندگان تاثیرگذار: از بخش دولتی و خصوصی، بخش های توسعه یافته و بازارهای یکپارچه
  • نمایشگاه بین المللی: به نمایش درآوردن نوآوری‌های جهانی و فرصت‌های سرمایه گذاری
  • تمرکز: کمک به ترویج و توسعه تکنولوژی‌های ارائه شده توسط SMEها، مبتکران و کارآفرینان صنعت دیجیتال
  • بینش: درک مشکلات و موانع فعلی صنعت و رشد و دگرگونی اکوسیستم ICT
  • گفتمان در سطح جهانی: با حضور سخنرانان متخصص در تکنولوژی، قانونگذاری و استراتژی
  • حضور قدرتمند: برای یکپارچه سازی بازارها
  • ارتباطات: ارتباط رو در رو در بالاترین سطوح
  • برنامه معرفی برگزیدگان: قدردانی و اعتبار از طرف ITU به عنوان برگزیده در بخش دولت و SMEها
  • حمایت‌های هدفمند: برای توسعه سهامداران کلیدی در اکوسیستم‌های دیجیتال بومی

مقدمه ای بر ICT در مجارستان:

بوداپست شهری است با سبقه ای طولانی در نحوه استفاده درست و بهینه از راهکارها و ابداعات ICT که تاثیرات شگرفی را در اقتصاد و افزایش سطح استاندارد زندگی شهروندان خود به همراه داشته است.

صنعت ICT یکی از قویترین و تاثیرگذارترین صنایع در اقتصاد  صادرات محور مجارستان است که بیشتر از 20 درصد GDP ملی را به خود اختصاص داده است.

دولت مجارستان به دنبال حمایت هر چه بیشتر از صنعت ICT برای برنامه های موفقیت آمیز دیجیتالی است تا فرهنگ دیجیتالیزه شدن و همکاری بین دستگاه ها را افزایش دهد. در همین راستا، توسعه و یکپارچگی 5G در مجارستان باعث شده است تا این کشور به عنوان یکی از اصلی ترین پیشگامان معرفی نسل پنجم شناخته شود.

مجارستان با تمرکز بر برنامه هایی برای Super-fast broadband، توسعه SMEها با قدرت بخشیدن به ظرفیت های آن ها، توانمندی ها، دستیابی به سرمایه ها و همکاری با شرکای بزرگ به دنبال افزایش سهم ICT در بازار داخلی و بین المللی است.

نمایشگاه ITU TELECOM WOLRD که در بوداپست مجارستان برگزار می شود می تواند فرصت مناسبی برای حضور دولت ها، بیزینس ها، شرکت های دانش بنیان، استارتاپ ها و همه بازیگران صنعت ICT باشد تا بتوانند دانش خود را به اشتراک بگذارند، ارتباطات جدید ایجاد نمایند، شرکای تجاری پیدا کنند و نسل بعدی صنعت ICT را با همراهی یکدیگر آغاز و توسعه دهند.

نکات قابل توجه ثبت‌نام کنندگان غرفه در پاویون ایران:

قیمت هر مترمربع فضای ساخته شده به همراه امکانات اولیه غرفه 1000 فرانک سوییس می‌باشد. متراژ غرفه‌ها تنها می‌تواند 6، 9 ، 12، 18، 36 و 50 متر مربع باشد. به ازای هر سه متر مربع یک نفر از شرکت غرفه دار امکان حضور خواهد داشت. به عنوان مثال در 9 متر مربع غرفه، 3 نفر امکان دریافت کارت غرفه دار خواهند داشت و به ازای هر 3 متر مربع اضافه‌تر یک نفر می‌تواند کارت غرفه داری دریافت کند.

امکانات ارائه شده در غرفه:

میز و صندلی بسته به متراژ غرفه‌ها، کابل اینترنت، نور، کف پوش، سطل زباله و کانتر از جمله امکانات ارائه شده در غرفه است.
توضیح: سایز کانترها و سردر غرفه ها و جایگاه‌های مخصوص بنرها ارائه می شود و شرکت کنندگان طبق فرمت درخواست شده، طرح های خود را تا زمان معین ارائه کرده و بنرها توسط پیمانکار ITU چاپ و نصب خواهد شد.

امکان دریافت جایزه‌ی شرکت کننده‌ی برتر نمایشگاه:

هر شرکت با حضورش در پاویون ایران می تواند نامزد دریافت جایزه‌ی شرکت کننده‌ برتر شود.

نحوه‌ی ثبت نام و رزرو غرفه برای نمایشگاه بوداپست:

برای اختصاص فضای نمایشگاهی، شرکت‌های علاقه‌مند به حضور در نمایشگاه ITU بوداپست، فرصت دارند حداکثر تا تاریخ 98/4/10 نسبت به اقدامات برای ثبت نام و واریز وجه، با سیتنا به عنوان نماینده نمایشگاه های ITU در ایران هماهنگی‌های لازم را به عمل آورند:

شماره های تماس: 66128055/66128009-021

شماره همراه: 09128216658

پست الکترونیک: ITUexpo@citna.ir & ershadifar@citna.ir

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2019-06-30 10:40

افزودن دیدگاه جدید