کد مطلب: 

12150
جای خالی پاویون ایران در نمایشگاه CeBIT طی 2 سال اخیر
جای خالی پاویون ایران در نمایشگاه CeBIT طی 2 سال اخیر

نمایشگاه سبیت CeBIT یکی از معتبرترین و بزرگترین نمایشگاه های تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات جهان است که همه ساله در ماه مارس (اسفند ماه) در شهر هانوفر آلمان برگزار می شود و غول های بزرگ رایانه ای جدیدترین محصولات خود را در آن به نمایش می گذارند.
 

به گزارش سیتنا (CITNA.IR)، همزمان با بر پایی این نمایشگاه، کنفرانس ها و نشست های تخصصی متعددی با حضور بزرگان صنعت IT جهان برگزار می شود که همین امر بر اهمیت این رویداد می افزاید.

 

نارینه آذلبار نماینده این نمایشگاه در ایران با بیان اینکه، هر ساله مدیران و کارشناس فناوری اطلاعات از ایران به آلمان سفر کرده و از این رویداد جهانی بازدید می کنند گفت: در سالهای گذشته حتی شرکت های ایرانی تولید کننده محصولات IT هم در این نمایشگاه حضور داشته و در قالب پاویون ملی ایران، محصولات خود را در معرض نمایش جهانیان قرار می دادند که متاسفانه طی 2 سال قبل هیچ ارگانی برای اجرای پاویون ملی ایران اقدامی نکرده است.

 

وی با بیان اینکه، حضور بازدید کنندگان ایرانی برای مشاهده نوآوری ها و آشنایی با محصولات جدید از اهداف برگزار کنندگان آلمانی است گفت: با عنایت به اینکه سبیت مهم ترین و بزرگترین رویداد جهانی در زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات و نیز مخابرات است، همواره تعداد بی شماری از متخصصان و صاحب نظران ایرانی برای بازدید از این نمایشگاه اقدام کرده و در هر صنعت و صنفی ارتقای بخش فن آوری اطلاعات مورد توجه و سودمند است و همین امر سبب شده تا حضور چند صد بازدید کننده هر ساله از ایران میسر شود.

 

آذلبار گفت: مخاطبان ایرانی می توانند از طریق مجموعه هایی که سابقه برگزاری تورهای موفق نمایشگاهی در اروپا را دارا هستند برای بازدید از این نمایشگاه اقدام کنند.

 

همچنین ناصر آبادی که مدیر یکی از شرکت هایی است که طی پنج سال گذشته همواره در زمینه برگزاری تور نمایشگاه سبیت فعالیت داشته می گوید: عمده ترین مشکل ایرانی ها برای بازدید از نمایشگاه سبیت آلمان، مربوط به صدور روادید است که البته تمهیداتی برای آن اندیشیده شده است.

 

وی گفت: طی سالهای گذشته سفارت آلمان سخت گیری های بیشتری را اعمال کرده و به همین دلیل هرگونه اشتباه در تکمیل مدارک منجر به رد درخواست ویزا می شود.

 

وی به علاقه مندان توصیه کرد تا حتما در تورهایی ثبت نام کنند که تجربه کافی در برگزاری تورهای نمایشگاهی اروپایی را داشته و به طور کامل در جریان قوانین و مقررات صدور روادید شینگن باشند.

 

گفتنی است؛ این نمایشگاه برای بیست و هفتمین سال متوالی در تاریخ 10 تا 14 مارس 2014 برابر با 19 تا 23 اسفند 1392 در محل دایمی شرکت نمایشگاههای آلمان، هانوفر بر پا خواهد شد و علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت CebitGermany.com مراجعه کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2014-01-11 19:47

افزودن دیدگاه جدید