کد مطلب: 

11502
تهدیدات سایبری جدی با ماهیت‌ نوین در کمین منطقه است
تهدیدات سایبری جدی با ماهیت‌ نوین در کمین منطقه است

با آغاز هفته پژوهش، ‌وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که از نمایشگاه "صنعت بومی سایبری" بازدید می‎کرد، گفت: در فضای سایبری امروز تهدیدات جدی و جدیدتری را با ماهیت‌های نوین مشاهده می‌کنیم، به طوری که در سالهای اخیر شاهد وقوع حملات سایبری در سطح منطقه بوده ایم.

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی وزارت ارتباطات، ‌دکتر واعظی در دیدار از نمایشگاه "صنعت بومی سایبری" اظهار داشت: دولت، می بایست با حمایت از نخبگان،‌ جوانان و فعالان این حوزه،‌ زمینه بومی سازی فناوری اطلاعات و امنیت سایبری را فراهم کند؛ چراکه امروز، فضای سایبر در تمامی شئونات زندگی فردی و اجتماعی رسوخ پیدا کرده است.

وی افزود: در فضای سایبری امروز تهدیدات جدی و جدیدتری را با ماهیت‌های نوین مشاهده می‌کنیم، به طوری که در سالهای اخیر شاهد وقوع حملات سایبری در سطح منطقه بوده ایم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: با حمایت از پژوهش های انجام شده می بایست آمادگی خود را در این حوزه با تکیه بر توان و دانش متخصصان و جوانان داخلی، روز به روز افزایش دهیم.

لازم به ذکر است،‌ نمایشگاه "صنعت بومی سایبری" توسط شرکت صنایع الکترونیک ایران برگزار و 100 محصول مختلف بومی تولید شده در فضای سایبری در معرض دید متخصصان قرار گرفته است.

انتهای پیام
 

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-16 07:36

افزودن دیدگاه جدید