کد مطلب: 

11335

تلاش‎ها در حوزه WSIS باید دوسویه باشد

تلاش‎ها در حوزه WSIS باید دوسویه باشد

رئیس سازمان فناوری اطلاعات، گفت: تلاش‎ها در حوزه WSIS باید دوسویه باشد تا علاوه بر مشارکت در تدوین برنامه‌های بین‌المللی، از برنامه‌ها و دستاوردهای سازنده موجود در این اجلاس، در برنامه ریزی‌های کشور استفاده کنیم.

 

به گزارش سیتنا، مهندس نصرالله جهانگرد در نشست تخصصی کمیته ملی جامعه اطلاعاتی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: باید گزارش های خوبی از فعالیتهای صورت گرفته انجام شده در سالهای اخیر توسط دستگاه‌ها آماده گردد تا در این اجلاس ارائه شود.

 

وی با بیان این مطلب که مجموعه دولت و رئیس جمهوری معتقدند که کاربرد IT در بخشهای مختلف بسیار حیاتی است خاطرنشان کرد: فناوری اطلاعات عاملی موثر در بهبود کیفیت زندگی، تحول اقتصادی و افزایش بهره وری محسوب می شود.

 

وی ادامه داد: با توجه به اعتقاد و توجه دولت به این حوزه،‌ با داشتن برنامه‌ای منسجم و حساب شده،‌ می‌توان به دستاوردهای بزرگی دست پیدا کرد.

 

معاون وزیر ارتباطات با اشاره به دستور رئیس جمهوری مبنی بر تهیه برنامه جامع فناوری اطلاعات تصریح کرد: رئیس جمهوری از فناوری اطلاعات انتظاراتی دارد که در حوزه های مختلف نظیر اشتغال زایی،‌بهبود کیفیت زندگی مردم و افزایش بهره وری نقش موثری داشته باشد.

 

وی با بیان این مطلب که باید از دستاوردهای مشترک میان دستگاه‌ها استفاده کنیم، گفت: استفاده از تجربیات و امکانات بخش‎ها و دستگاه‌های مختلف موجب می شود تا فعالیت‌های جزیره‌ای بوجود نیاید.

 

جهانگرد با بیان این مطلب که بیشتر تلاشها در دستگاه‌های مختلف به خدمت رسانی رسیده است، ادامه داد: به منظور افزایش بهره وری باید با یکپارچگی و هم افزایی فعالیتها،‌ از انجام فعالیتهای موازی جلوگیری کنیم.

انتهای پیام

 

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-09 14:16

افزودن دیدگاه جدید