کد مطلب: 

11266

رونمایی از نخستین آنتی ویروس تولید داخل در الکامپ

رونمایی از نخستین آنتی ویروس تولید داخل در الکامپ

مدیرعامل شرکت نرم افزاری امن پرداز از تولید اولین آنتی ویروس تولید داخل کشور خبر داد و تاکید کرد: این آنتی ویروس تا سه سال دیگر به سایر کشورها نیز صادر می‎شود. (برای دیدن گزارش تصویری اینجا کلیک کنید.)

 

به گزارش خبرنگار سیتنا مستقر در نمایشگاه الکامپ، مهندس "عباس حسینی" که در میزگرد مطبوعاتی مراسم رونمایی از ضد بدافزار پادویش در محل نمایشگاه الکامپ سخن می‎گفت، خاطرنشان کرد: این محصول با نام "پادویش" عرضه می شود که به معنای "ضد بدافزار" و کلمه ای فارسی است.

 

مدیر شرکت امن پرداز از حضور پادویش در سایر کشورها تا 3 سال آینده خبر داد و افزود: هیچ یک از قسمت های مختلف این محصول نه تنها اقتباس نشده بلکه از کمک خارجی نیز بهره گیری نشده است؛ چراکه ما هسته اصلی تکنولوژی را در اختیار داریم که همان نیروی انسانی است.

 

حسینی در مورد گسترش آنتی ویروس ها در دنیا، گفت: امروز آنتی ویروس ها در دنیا شهرتی برابر با سیستم عامل ها دارند، البته نباید فراموش کرد که آنتی ویروس یک محصول نیست، بلکه مجموعه ای از محصولات است که ده‎ها فناوری در آن گنجانده شده است.

 

وی در مورد تفاوت آنتی ویروس ها با سایر نرم افزارهای امنیتی، گفت: ویژگی منحصر به فرد آنتی ویروس این است که آنتی ویروس به عنوان پلیس امنیت اطلاعات است که از محتوای اطلاعات کاربران در داخل کامپیوتر حفاظت می کند، اما بقیه ابزارها نظیر فایروال خارج کامپیوتر هستند.

 

حسینی افزود: با این وجود همان اندازه که سیستم عامل ها  باید استوار باشند تا  امکان کار را برای تمامی ابزارها فراهم کند، آنتی ویروس ها نیز  باید استوار باشند، سرعت را کاهش ندهند و بتوانند در عین حال امنیت را نیز برقرار کنند و مهمتر از همه، پشتیبانی را نیز به کاربران ارائه دهند.

 

حسینی مهمترین ارزش افزوده‎ی پادویش نسبت به سایر محصولات خارجی را قابلیت پشتیبانی برای کاربران از سوی شرکت تولید کننده دانست و گفت: یکی از بروزترین تکنولوژی ها که امروزه در آنتی ویروس ها به کار گرفته می شود این است که ابری از کاربران را تشکیل می دهد. بد افزارها از این محل جمع آوری می شوند و کاربران به سرعت آپدیت می شوند که پادویش این وِیژگی را نیز داراست.

 

وی ادامه داد: نکته مهم این است که هرچه این ابر گسترده تر باشد، دقت عمل آن نیز بالاتر است، با این وجود طبعا آنتی ویروس های خارجی که به صورت بومی طراحی نمی شوند برای تهدیدات موجود در داخل مناسب نیستند، اما پادویش به صورت پیش فرض، تهدیدات بومی را شناسایی و با آنها  مقابله می کند.

 

به گزارش سیتنا، مدیر شرکت امن پرداز در مورد آینده پادویش در ادامه گفت: گام اول در توسعه پادویش شناسایی تمام نیازهای کاربران و امکانات و ویژگی هایی است که کاربران از یک آنتی ویروس انتظار دارند. در مرحله بعدی لازم است که پادویش قابلیت رقابت با محصولات خارجی را کسب کند.

 

IMG_0766.JPG

 

حسینی افزود: پادویش اکنون حدود 98 درصد تمام ویژگی آنتی ویروس های خارجی را داراست، البته 2 درصد باقی مانده نیز در طول زمان به سرعت به وجود خواهد آمد. در مرحله بعدی ما به دنبال نوآوری ها و خلاقیت هایی هستیم که بتوانیم گام هایمان را از کشور فراتر بگذاریم و بتوانیم ابتدا در کشورهای هم زبان منطقه و بعدها کشورهای اطراف و در نهایت نیز در بازارهای جهانی حاضر شویم.

 

مدیرعامل شرکت نرم افزاری امن پرداز در مورد سیاست های فروش این شرکت، گفت: سیاست قطعی ما در فروش محصولات این است که محصولاتمان را توسط بنگاه هایی خارج از شرکت به فروش برسانیم.

 

وی ادامه داد: من از همه فروشندگان محصولات نرم افزاری دعوت می کنم که این محصول تولید داخل را نیز در کنار محصولات خارجی قرار دهند تا نحوه استقبال مردم ملموس تر شود.

 

IMG_0789_0.JPG

 

وی با تشکر از حمایت کاربران از این آنتی ویروس داخلی، خاطرنشان کرد: حدود دو هزار کاربر، نسخه رایگان خانگی پادویش را تهیه کردند و به این ترتیب ما توانستیم از نظرات کارآمد آنها بهره مند شویم.

 

حسینی در پایان از همه کاربران درخواست کرد که با تهیه نسخه رایگان خانگی پادویش که از طریق سایت این شرکت (http://www.amnpardaz.com) در دسترس است، امن پرداز را از نظرات خود آگاه کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-07 07:31

افزودن دیدگاه جدید