کد مطلب: 

11184

حضور فعال مرکز تحقیقات مخابرات ایران در نمایشگاه الکامپ 2013

آخرین دستاوردها و محصولات علمی – تخصصی مرکز تحقیقات مخابرات ایران در زمینه الکترونیک و کامپیوتر در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی الکامپ 2013 ارائه می شود.

 

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی مرکز تحقیقات مخابرات ایران، این نمایشگاه از 14 تا 17 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می گردد . غرفه مرکز در سالن شماره 7 قرار دارد و علاوه بر معرفی دستاوردها و محصولات علمی، 7 کارگاه آموزشی نیز توسط پژوهشگران طی روزهای نمایشگاه ارائه می شود.

 

بنا بر این گزارش، این مرکز محصولات " موتور جستجوی مستقل ایرانی(پارسی جو)"، " سامانه ترجمه دوسویه انگلیسی/فارسی"، " نرم افزار خطایاب املایی، دستوری و معنایی فارسی (وارسی گر فارسی)"، "اولین سامانه پرسش و پاسخ خودکار قرآنی" ، "وردنت فارسی" ، " تولید و راه اندازی ابزار جامع پرداز پردازش زبان فارسی" ، " سیستم عامل زمین"، و " طراحی معماری توسعه فناوری اطلاعات کشور" ، " مرکز عملیات امنیت بومی" ، " سامانه تشخیص و پیشگیری از نفوذ مبتنی بر شبکه" ، " سامانه تشخیص و پیشگیری از نفوذ به میزبان های وب" ، " خدمات ارزیابی امنیتی سامانه های مبتنی بر وب" و " خدمات ارزیابی امنیتی محصولات امنیتی محصولات امنیتی نظیر UTM و Firewall" را به عنوان مهمترین دستاوردهای خود در نمایشگاه الکامپ 2013 ارائه می نماید.

 

این گزارش می افزاید: کارگاههای آموزشی " پیاده سازی مدیریت دانش مبتنی بر مدل حاکمیت فناوری اطلاعات" ، " معرفی جنبه های فنی و اقتصادی شبکه های توزیع محتوا"، " تلویزیون تعاملی اینترنتی(OTT)" ، " چگونه رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو ارتقا دهیم " ، " رایانش ابری و مهاجرت به آن" ، " مقدمه ای بر مفهوم یکپارچه سازی پیوسته و تجربه بکارگیری در زمین" و "مزایای زمینی شدن" توسط پژوهشگران مرکز طی روزهای نمایشگاه برگزار خواهد شد. گفتنی است حضور در کارگاه های مذکور رایگان بوده و به شرکت کنندگان آن گواهی حضور در دوره اعطا خواهد شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-12-03 20:27

افزودن دیدگاه جدید