کد مطلب: 

10650

"مختاری" رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پیام شد

"مختاری" رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پیام شد

طی حکمی از سوی دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدعلی مختاری به سمت رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پیام منصوب شد.

به گزارش سیتنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در متن حکم دکتر واعظی آمده است:

جناب آقای محمدعلی مختاری
نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی و در اجرای ماده 13 اساسنامه شرکت خدمات هوایی پیام و با عنایت به مصوبه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت مذکور بدینوسیله جناب عالی را به سمت رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پیام منصوب می نمایم.
امید است با اتکال به خداوند متعال و رعایت اخلاق و تقوای الهی با جدیت و تلاش وافر خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم سرافراز ایران را سرلوحه کار خود قرارداده و در جهت تحقق اهداف و دولت تدبیر و امید موفق باشید.
توفیق شما را تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(حفظه الله) از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.

همچنیین طی حکم جداگانه ای از سوی دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کاوه حداد پورر به عنوان عضو هیئت مدیره شرکت خدمات هوایی پیام منصوب شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-11-11 07:31

افزودن دیدگاه جدید