کد مطلب: 

10416

پایانه شعب (pin pad) در دفاتر خدمات روستایی و شعب پست بانک ارائه می‎شود

مدیر امور فناوری اطلاعات پست بانک ایران، گفت: به مظور ارائه خدمات بانکی به روستاها و صرفه جویی در وقت و هزینه روستاییان پایانه شعب (pin pad) در دفاتر خدمات روستایی و شعب پست بانک ارائه می شود.

به گزارش سیتنا، " اسماعیل عسگری" با بیان این که پایانه شعب (pin pad) در روستاها می تواند پس از دریافت کارت و شناسایی و تایید آن امکان برداشت و انتقال وجه را ممکن می سازد، اظهار داشت: سیستم pin pad از لحاظ عملکرد مانند دستگاههای pos بوده است اما باید به core banking متصل باشد.

وی ادامه داد: سرویس انتقال از طریق pin pad به تمام کارت‌های عضو شتاب ممکن است و فقط یک بانک به دلایل فنی این قابلیت را ندارد که با مذاکرات صورت گرفته این موضوع نیز حل خواهد شد.

عسگری گفت: علاوه بر ارائه سرویس‌هایی همچون برداشت ، انتقال وجه و پرداخت قبض توسط سرویس pin pod ، پست بانک به زودی امکان خرید کارت شارژ تلفن همراه را نیز ممکن خواهد کرد.

مدیر امور فناوری اطلاعات پست بانک در پایان تصریح کرد: این بانک با توجه به گستردگی شعب ودفاتر خود در سراسر کشور و به عنوان بزرگترین شبکه بانکی، در صدد افزایش کاربران اینترنتی و معرفی خدمات متنوع الکترونیکی است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-11-02 08:58

افزودن دیدگاه جدید