کد مطلب: 

246158
اتصال بی‌سیم کنترلر به گوشی‌ هوشمند با ویژگی جدید گوگل استادیا
تمامی دارندگان گوشی‌های اندرویدی حالا می‌توانند دسته بازی سرویس گوگل استادیا را به صورت بی‌سیم به تلفن‌های همراه خود متصل کنند.
اتصال بی‌سیم کنترلر به گوشی‌ هوشمند با ویژگی جدید گوگل استادیا

به گزارش سیتنا، پلتفرم Google Stadia یک سرویس مبتنی بر فضای ابری است که بازیکنان به وسیله آن می‌توانند تنها با استفاده از مانیتور و کنترلر، عناوین دلخواه خود را اجرا کنند. حدود شش ماه از زمان اعلام توسعه قابلیت پشتیبانی گوشی‌های اندرویدی از گوگل استادیا می‌گذرد و حالا سرانجام شرکت گوگل اعلام کرده که این ویژگی در دسترس قرار گرفته است.

به نظر می‌‎آید که شرکت گوگل توانسته برخی از محدودیت‌های این سرویس اینترنتی سرگرمی را کنار بگذارد و بروزرسانی قابل توجهی برای آن ارائه دهد. گوگل ابتدا در ماه نوامبر از سرویس استادیا رونمایی کرد که ویژگی استریم بازی روی تلویزیون، گوشی‌های هوشمند و صفحات وب را در اختیار کاربران و مشترکین قرار می‌دهد. در ابتدا پشتیبانی از گوشی‌های اندرویدی بسیار پایین بود و تنها مدل‌های ساخته شده توسط شرکت گوگل قابلیت اجرای این سرویس را داشتند. در آن زمان کاربران ناچار بودند برای بازی با گوشی‌های خود، کنترلر را با استفاده از کابل USB به تلفن همراه متصل کنند.

حالا شرکت گوگل سرانجام یک بروزرسانی جدید برای سرویس خود آماده ساخته است که امکان اتصال بی‌سیم به گوشی‌های اندرویدی را فراهم می‌سازد. این ویژگی همچنین فرصت خوبی برای مشترکین سرویس استادیا است تا عملکرد کنترلر‌های این سرویس بر روی پلتفرم‌های مختلف را بررسی کنند. با وجود آن که تاخیر شرکت گوگل برای توسعه و ارائه قابلیت‌های جدید ایده‌آل به نظر نمی‌آید، اما این مجموعه تلاش داشته همواره ویژگی‌هایی را به کاربرانش ارائه دهد که از تکامل قابل قبولی برخوردارند.

قابلیت استریم بازی با کیفیت فوق‌العاده 4K روی صفحات وب از ماه مارس در دسترس قرار گرفت و همچنین سرویس رایگان استادیا در ماه آوریل قابل استفاده بود. با وجود نسخه رایگان و وجود بازی‌های بسیار در آن، برنامه گوگل استادیا همچنان با کمبود بازیکنان ثابت مواجه است و بسیاری از کاربران همواره پا به این سرویس نگذاشته‌اند. شرکت گوگل وعده داده که قرار است تا انتهای سال ۲۰۲۰ بیش از ۱۲۰ بازی را به سرویس استریم خود اضافه کند تا کاربران بتوانند با آسایش بیشتر به بازی کردن مشغول شوند.

انتهای پیام

سیتنا 3

امتیاز: 

هنوز رأی ندارید
2020-07-05 11:22

افزودن دیدگاه جدید