کد مطلب: 

248007
دستگیری قاتل فراری سیستان و بلوچستان/ او خواهرش را کشته بود
قاتل فراری 35ساله با تلاش و پیگیری کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر دستگیر شد.
دستگیری قاتل فراری سیستان و بلوچستان/ او خواهرش را کشته بود

به گزارش سیتنا، سردار سرتیپ دو محمد قنبری فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: با تلاش و پیگیری کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر قاتل فراری 35 ساله در سال 92 بر سر یکسری اختلافات خانوادگی خواهر 28 ساله اش را با ضربات میله آهنی به قتل رسانده و به کشور همسایه متواری شده بود که با حضور مجدد او در استان، مخفیگاهش شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.

وی افزود: همچنین با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر جوان 28 ساله کرمانی پس از 50 روز اسارات از چنگال آدم ربایان آزاد و عامل اصلی آدم ربایی در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش در شهرستان بمپور دستگیر شد.

وی ادامه داد: آدم ربایان این جوان را به دلیل اختلافات مالی از شهرستان "راین" استان کرمان ربوده و به شهرستان ایرانشهر منتقل کرده بودند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، طی هفته گذشته، با تلاش شبانه روزی مأموران انتظامی شهرستان های "زاهدان"،"چابهار"،"خاش" و "ایرانشهر"، در عملیات هایی مجزا، 7سارق مسلح و به عنف، دستگیر و 26 فقره انواع سرقت مسلحانه و به عنف در سطح استان سیستان و بلوچستان کشف شد.

قنبری افزود: در پی دستگیری این سارقان، دو دستگاه خودروی مسروقه، 13 دستگاه تلفن همراه مسروقه به همراه یک قبضه کلت کمری و چند قبضه سلاح سرد کشف شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 4
2020-08-21 09:51

افزودن دیدگاه جدید