کد مطلب: 

232243
سرپرست باشگاه استقلال به خبرورزشی گفت: هنوز فصل شروع نشده و بازی استقلال نیز پشت در‌های بسته بوده، ولی یک عده از هواداران بلند شده‌اند و به یک استادیوم که در خارج از شهر قرار دارد آمده‌اند و شروع به شعار دادن علیه ما می‌کنند.
زرینچه: استراماچونی حرفه‌ای است و می‌ماند

به گزارش خبرورزشی، استقلال مقابل پیکان ناکام شد تا اولین شکست استراماچونی در بازی‌های دوستانه پیش‌فصل رقم بخورد. در این مسابقه اتفاقات عجیب و غریبی رخ داد که حاشیه‌های فراوانی ایجاد کرد. در همین ارتباط سراغ جواد زرینچه رفتیم و با سرپرست استقلال در مورد متن و حاشیه این مسابقه گفتگو کردیم.

* اولین باخت استقلال رقم خورد. مسابقه چطور بود؟
ما در این بازی بیشتر سراغ نفراتی رفتیم که در طول دیدار‌های تدارکاتی قبلی کمتر به آن‌ها میدان داده بودیم. به‌هر حال آقای استراماچونی به تمام سرمایه‌هایش در طول فصل نیاز دارد و همه آن‌ها باید در شرایط بازی قرار بگیرند. نمی‌شود فقط روی چند نفر سرمایه‌گذاری کرد. پس باید به همه بازیکنان مجال داد و آن‌ها را مهیای فصل کرد. بازی‌های تدارکاتی اصلاً برای همین است که شما نقاط ضعف و قوت خودتان را شناسایی کنید.

* البته به‌نظر می‌رسد استراماچونی به‌خاطر اتفاقات روز‌های اخیر ناراحت بود و تمرکز لازم را نداشت.
استراماچونی مربی حرفه‌ای است و فضا را می‌شناسد، ولی در عین حال طبیعی است که یکسری مسائل روی ذهن مربی اثر بگذارد و اعصاب او را به‌هم بریزد.

* ظاهراً داستان میلیچ باعث ناراحتی‌اش شده، درسته؟
بدیهی است ک دلش می‌خواهد کار‌ها طبق روال جلو برود. او حرفه‌ای بوده و چنین انتظاری را هم دارد. البته باشگاه هرگز برایش کم نمی‌گذارد. در مورد میلیچ نیز کسی نمی‌خواست و نمی‌خواهد او را ناراحت کند، ولی یک اشتباهی شد و این ماجرا‌ها درست شد. البته آن بنده خدا هم تعمدی نداشت، ولی به‌هر حال یکسری ناهماهنگی‌ها درست شد. البته میلیچ ظرف همین یکی، دو روز می‌آید و کارهایش انجام می‌شود.

* استراماچونی حرف از رفتن می‌زند. به نظر شما می‌رود یا می‌ماند؟
نه، می‌ماند. کار‌ها طبق روال جلو می‌رود و خود آقای استراماچونی نیز تیم را مهیای حضور در لیگ برتر کرده است. به‌خاطر یک اشتباه که نباید همه‌چیز به‌هم بخورد. استراماچونی ناراحت شده، ولی قطعاً می‌ماند و هدایت استقلال را برعهده دارد. یک اتفاق بر اثر ناهماهنگی و اشتباه یک نفر رخ داده که البته قطعاً تعمدی نبوده، ولی کار‌ها را هماهنگ می‌کنیم تا رضایت سرمربی محترم جلب شود.

* در بازی با پیکان عده‌ای از هواداران که نتوانسته بودند وارد استادیوم پیکانشهر شوند، شعار‌هایی سر دادند و...
ببین، ما خودمان در پیکانشهر مهمان بودیم و عزیزان‌مان در باشگاه پیکان میزبان. البته راه ندادن هواداران به مسئولان محترم پیکان هم ارتباطی نداشت، چون یکسری قوانین اداری در باشگاه‌شان وجود دارد که نمی‌شد چند ساعته آن‌هم در یک روز تعطیل انجامش داد. از قبل اعلام شده بود بازی بدون تماشاگر است، ولی یک عده از هواداران آمده بودند و انتظار داشتند به داخل بیایند. من که خودم بار‌ها گفته‌ام دنبال آن هستم حداقل یک روز در هفته در‌ها را به روی استقلالی‌ها باز کنم. متأسفانه یک عده به هواداران استقلال خط می‌دهند و جو را به‌هم می‌ریزند.

* خط می‌دهند؟
بله آقا، خط می‌دهند. شک نکن که خط می‌دهند. هنوز فصل شروع نشده و تیم نتایجی نگرفته که علیه کسی شعار بدهند. متأسفانه یک عده شیر ناپاک خورده از احساسات هواداران محترم استقلال سوءاستفاده کرده و به آن‌ها خط می‌دهند تا علیه عوامل استقلال شعار بدهند. شما خودتان قضاوت کنید. هنوز فصل شروع نشده و بازی استقلال نیز پشت در‌های بسته بوده، ولی یک عده از هواداران بلند شده‌اند و به یک استادیوم که در خارج از شهر قرار دارد آمده‌اند و شروع به شعار دادن علیه ما می‌کنند. خب می‌توان پذیرفت این مسئله تصادفی و خودجوش باشد؟ قطعاً خط و ربطی پشت قضیه پنهان شده آقا. الکی و بی‌خودی که چنین اتفاقاتی رخ نمی‌دهد. من این همه سال است در فوتبال هستم و قشنگ می‌فهمم پس پرده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

انتهای پیام

دسته بندی: 

برچسب: 

افزودن دیدگاه جدید

اشتراک در خبرنامه