کد مطلب: 

5737

هوآوی سومین تولیدکننده‎ی برتر گوشی‎های هوشمند در دنیا

هوآوی سومین تولیدکننده‎ی برتر گوشی‎های هوشمند در دنیا

هوآوی در فصل چهارم سال 2012 به جایگاه سومین تولید کننده‎ی گوشی های هوشمند در دنیا دست یافت.
 
به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (سیتنا)، هوآوی پیشرو در صنعت ارتباطات و اطلاعات، اکنون برای اولین بار در جایگاه یکی از سه تولید کننده برتر گوشی های هوشمند دنیا قرار گرفته است.
 
IDC در گزارش جدید خود “Worldwide Mobile Phone Tracker”در فصل چهارم 2012، هوآوی را در جایگاه سومین سهم بازار دنیا در حوزه گوشی های هوشمند - بر مبنای تعداد ارسال گوشی (unit shipments)- مطرح کرد. در این فصل هوآوی توانست از رقبای اصلی اش پیش افتاده و به نقطه اوج در تاریخ تولید کنندگان گوشی های هوشمند دست یابد.
 
با اینکه هوآوی سابقه ای بیش از 20 سال در صنعت ارتباطات و اطلاعات دارد، به تازگی به کسب و کار گوشی های موبایل وارد شده است، و طبق برنامه قبلی اش قصد داشت تا سال 2015 یکی از سه تولید کننده برتر گوشی های هوشمند در دنیا باشد، این هدفی است که شرکت اکنون بر پایه پیش بینی هایش به آن دست یافته است.
 
به گزارش سیتنا، مجموعه محصولات هوآوی شامل گوشی های هوشمند ارزان قیمت پر طرفدار برای بازار انبوه، بعلاوه محصولات با تکنولوژی بالا و ارزشمند اَسِند (Ascend) که به افزایش سهم بازار هم کمک می کند، سخت افزار و نرم افزار منحصر به فرد هوآوی، می باشد.
 
همچنین هوآوی توانمندی و مهارت نوآوری خود را با ارائه باریکترین گوشی هوشمند دنیا Ascend P1s در سال گذشته و معرفی Ascend Mate اولین گوشی هوشمند با صفحه نمایش 6.1اینچ در سال جاری، به نمایش گذاشته است.
 
آقای Jian Jiao مدیرعامل هوآوی دیوایس خاورمیانه اشاره کرد: " با هوآوی ای که اکنون در جایگاه سوم تولید کنندگان گوشی هوشمند دنیا قرار گرفته است، ما به مرحله مهمی برای توسعه شرکتم و تغییر مکان چشم گیری در صنعت محصولات الکترونیک مصرفی رسیده ایم."
 
با گوش دادن به نیازهای اصلی مشتریان و توسعه قدرت تحقیق و توسعه جهانی مان، موفق شدیم دستاوردهای ممتازی را به بازار مصرفی در کشورهای بیشتری از خاورمیانه و همه دنیا به ارمغان بیاوریم.
 
در ادامه توسعه بازار موبایل هوآوی در خاور میانه به تازگی گوشی Ascend G600 نیز وارد بازار خاورمیانه و ایران شده است.
انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2013-02-16 07:14

افزودن دیدگاه جدید