کد مطلب: 

335
ترکیب سهامداران اپراتور چهارم به زودی اعلام می شود
ترکیب سهامداران اپراتور چهارم به زودی اعلام می شود

مجری طرح شبکه دسترسی فیبر نوری در وزارت ارتباطات گفت: برخی از سهامداران کنسرسیوم اپراتور چهارم نهایی شده‌ و طی 2 تا 3 هفته آینده آخرین وضعیت اپراتور چهارم نهایی و اعلام خواهد شد.

به گزارش سازمان خبری سیتنا، "محمد مردانی" در گفت‌وگو با فارس، در خصوص آخرین وضعیت اپراتور چهارم (اپراتور شبکه دسترسی فیبر نوری) اظهار داشت: کارهای پروژه به مراحل پایانی خود نزدیک شده و شرکت (کنسرسیوم) ایرانیان نت نیز در حال شگل‌گیری است.

وی با بیان اینکه هنوز ترکیب سهامداران کنسرسیوم اپراتور چهارم نهایی نشده، تصریح کرد: ترکیب سهامداران در حال نهایی شدن است؛ برخی از سهامداران مشخص و نهایی شده‌ و باقی سهامداران نیز در حال نهایی شدن هستند.

مشاور وزیر ارتباطات گفت: هم‌اکنون در حال پیگیری و انجام 10 محوری که در گذشته به عنوان محورهای کار اپراتور چهارم اعلام شده، هستیم و حداکثر 2 تا 3 هفته آینده آخرین وضعیت اپراتور چهارم مشخص و نهایی خواهد شد.

مردانی تصریح کرد: در موعد وعده داده شده قرار نیست که تمامی امور اپراتور چهارم، به پایان برسد، بلکه تا 2 تا 3 هفته آینده تمامی ابعاد و مسائل اپراتور چهارم در آخرین وضعیت موجود، به صورت عمومی اعلام خواهد شد.

مجری طرح شبکه دسترسی فیبر نوری در وزارت ارتباطات با خودداری از ترکیب سهامداران کنسرسیوم ایرانیان‌‌نت، گفت: قرار شده که تمامی اخبار این اپراتور به صورت یکباره و در یک کنفرانس خبری اعلام شود.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2011-09-18 09:28

افزودن دیدگاه جدید