کد مطلب: 

294842

ابلاغ تعرفه جدید برقراری و جمع آوری خط اینترنت، با افزایش 100 درصدی!

پیرو مصوبه جدید رگولاتوری که تعرفه برقراری خط اینترنت ثابت، حداکثر ۹۰ هزار تومان و تخلیه آن حداکثر ۳۰ هزار تومان تعیین شد، معاونت تجاری و امور مشتریان شرکت مخابرات ایران در نامه‌ای به مدیران مناطق مخابراتی، اعمال این تعرفه 120هزار تومانی (بدون مالیات ارزش افزوده) که پیش‌تر حدود 65 هزار تومان بود را ابلاغ کرد.
ابلاغ تعرفه جدید برقراری و جمع آوری خط اینترنت، با افزایش 100 درصدی!

به گزارش سیتنا، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره ۳۵۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۳، با توجه به درخواست و پیشنهاد شرکت مخابرات ایران، دارندگان پروانه ایجاد و بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP) و پروانه یکپارچه شبکه و خدمات ارتباطی (UNSP)، تعرفه و الزامات برقراری (رانژه) و تخلیه (درانژه) خط ارتباطی مشترکین ارتباطات ثابت برای تامین دسترسی به خدمات شبکه ملی اطلاعات را بررسی و تصویب کرد.  

براساس این مصوبه سقف تعرفه برقراری خط ارتباطی مشترکین مبلغ 900 هزار ریال (۹۰ هزار تومان) و تخلیه خط مشترکین مبلغ 300 هزار ریال (۳۰ هزار تومان) تعیین شد.

در همین راستا، داوود زارعیان، معاون تجاری و امور مشتریان شرکت مخابرات ایران در نامه‌ای به مدیران مناطق اعلام کرده از تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری، هزینه راه اندازی اولیه (رانژه) خطوط اینترنت و همچنین جمع آوری سرویس (درانژه) بدون مالیات بر ارزش افزوده ۱۲۰ هزار تومان شده است.

گفتنی است؛ این مبِلغ پیش‌تر ۶۵ هزارتومان برای مشتریان محاسبه می‌شد که اکنون با تایید کمیسیون تنظیم مقررات با افزایش تقریبا ۱۰۰ درصدی مواجه و ابلاغ شده است.

ابلاغ تعرفه جدید برقراری و جمع آوری خط اینترنت، با افزایش 100 درصدی!

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2024-05-18 15:21

افزودن دیدگاه جدید