کد مطلب: 

280480

ببینید| رهبر انقلاب: به رغم گسترش فضای مجازی، کتاب همچنان در جایگاه والای خود قرار دارد

رهبر معظم انقلاب، گفت: فرهنگ‌سازی کشور نیازمند کتاب است و به‌رغم گسترش فضای مجازی، کتاب همچنان در جایگاه والای خود قرار دارد.
رهبر انقلاب

به گزارش سیتنا، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز (یکشنبه 24 اردیبهشت ماه) با حضور در محل مصلی تهران از سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کردند.

ایشان در پایان بازدید از نمایشگاه کتاب خاطرنشان کرد: فرهنگ‌سازی کشور نیازمند کتاب است و به‌رغم گسترش فضای مجازی، کتاب همچنان در جایگاه والای خود قرار دارد.

رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: خیلی خرسندم که این توفیق را پیدا کردم که امسال در این نمایشگاه شرکت کنم. این نمایشگاه، یعنی نمایشگاه کتاب که هر سال تشکیل می‌شود یک همایش عظیم مردمی است که جنبه غالب آن جنبه فرهنگ است و این مسئله خرسند کننده است.

ایشان همچنین افزودند: آنچه امسال در این نمایشگاه خرسند کننده بود این بود که اولا جمعیت زیادی دیده می‌شود. هم در آمارهایی که به من دادند تعداد جمعیتی که این چند روز آمدند خیلی خوب بوده است و مقدار کتابی هم که خریداری شده خیلی خوب بوده است.

گفتنی است؛ سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که از بیستم اردیبهشت در مصلای امام خمینی (ره) تهران آغاز شده تا سی‌ام این ماه ادامه دارد و علاقه‌مندان کتاب می‌توانند از ساعت ۱۰ تا ۲۰ هر روز از آن دیدن کنند.

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2023-05-14 13:14

افزودن دیدگاه جدید