کد مطلب: 

278312
بسته‌های نوروزی آسیاتک؛ دل‌خوشی از جنس بهار
روابط‌عمومی آسیاتک در آستانه نوروز ۱۴۰۲ از آغاز کمپین «دل‌خوشی از جنس بهار» برای فروش خدمات ADSL خبر داد.
بسته‌های نوروزی آسیاتک؛ دل‌خوشی از جنس بهار

به گزارش گروه دریافت خبر سیتنا، مجموعه انتقال داده‌های آسیاتک به مناسبت فرا رسیدن سال نوی شمسی بسته‌های اینترنت پر سرعت خانگی (ADSL) خود را با قیمیتی استثنایی ارائه می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان بهار ۱۴۰۲ بسته‌های سه و ۶ ماهه و یا بسته‌های یک ساله آسیاتک را خریداری کنند.

حجم بسته‌های سه ماهه جشنواره «دل‌خوشی از جنس بهار» آسیاتک، ۹۰۰ گیگ است و علاقه‌مندان می‌توانند تنها با پرداخت ماهانه ۵۰ هزار تومان به خانواده مشترکان آسیاتک بپیوندند و در ایام نوروز، در سفر و یا هر موقعیت دیگری دورکاری کنند یا محتواهایی که در این مدت تولید کردند، در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنند. دومین بسته این جشنواره، ۶ ماهه است و افرادی که تاکنون به خانواده مشترکان آسیاتک نپیوستند، می‌توانند تنها با پرداخت ماهانه ۷۰ هزار تومان تا نیمه سال آینده از بابت اینترنت خیالشان آسوده باشد. بسته‌های یک ساله آسیاتک، حقیقتا «دل‌خوشی از جنس بهار» است؛ چراکه شما می‌توانید تنها با پرداخت ماهانه ۱۰۰ هزار تومان تا پایان سال ۶ هزار گیگ اینترنت پر سرعت آسیاتک استفاده کنید.

بسته‌های نوروزی آسیاتک؛ دل‌خوشی از جنس بهار

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق وبسایت آسیاتک با بسته‌های کمپین ADSL « دل‌خوشی از جنس بهار» آشنا شوند و بسته موردنظر خود را خریداری کنند یا از طریق تماس با خطوط رایگان ۹۰۰۰۰۰۰۰ و ۹۰۰۰۱۵۴۴ با کارشناسان آسیاتک مشورت کرده و بسته مناسب خود را خریداری کنند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 3
2023-03-12 12:34

افزودن دیدگاه جدید