کد مطلب: 

277268

حذف دلار از معاملات توسط صرافی بایننس

​​​​​​​بایننس که بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات محسوب می‌شود، اعلام کرد که سپرده‌گذاری‌ها و برداشت‌ها به دلار آمریکا را متوقف خواهد کرد.
صرافی بایننس

به گزارش سیتنا، یکی از سخنگویان شرکت بایننس Binance گفت: ما از هشت فوریه به‌طور موقت نقل و انتقالات بانکی به دلار را به حالت تعلیق در می‌آوریم، مشتریانی که تحت تأثیر قرار می‌گیرند، مستقیماً از این موضوع مطلع می‌شوند.

این شرکت درباره تصمیم خود توضیحی نداد، اما تأکید کرد که "به‌سختی تلاش می‌کند خدمات خود را در اسرع وقت از سر بگیرد."

طبق این بیانیه، فقط 0.01 درصد از کاربران فعال ماهانه صرافی بایننس از نقل و انتقالات بانکی به دلار آمریکا استفاده می‌کنند.

سخنگوی بایننس گفت: در این میان، سایر روش‌های خرید و فروش ارز رمزنگاری‌شده تحت تأثیر قرار نمی‌گیرند، از جمله نقل و انتقالات بانکی با استفاده از یکی از ارزهای ثابت دیگر که توسط بایننس پشتیبانی شده است (شامل یورو)، خرید و فروش ارز رمزنگاری‌شده از طریق کارت اعتباری، کارت نقدی، گوگل پی Google Pay و اپل پی Apple Pay و همچنین از طریق بازار بایننس P2P.

بر اساس داده‌های شرکت آرخام اینتلیجنس Arkham Intelligence، این خبر باعث افزایش جریان خروجی ارزهای پایدار با دلار از کیف‌پول‌های رمزارز بایننس شد.

با این حال، داده‌های DefiLlama نشان می‌دهد که خروج خالص دلار آمریکا از این صرافی در روز دوشنبه تنها به 172 میلیون دلار رسیده است، در حالی که دارایی‌های ارز دیجیتال بایننس حدود 42.2 میلیارد دلار است.

سخنگوی بایننس خاطرنشان کرد که این پلت‌فرم «هنوز در مورد سپرده‌های مثبت خالص است».

در عین حال، نمایندگی بایننس در ایالات متحده در توییتی اعلام کرد که تحت تأثیر این اقدام قرار نخواهد گرفت. با توجه به اینکه صرافی اصلی بایننس به کاربران آمریکایی خدمات نمی‌دهد، این اقدام فقط برای آن دسته از مشتریان غیرآمریکایی اعمال می‌شود که انتقال پول به ارز ایالات متحده را انتخاب کرده‌اند.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2023-02-09 08:46

افزودن دیدگاه جدید