کد مطلب: 

276111
تمدید مهلت ثبت‌نام در فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو تا 21 دی ماه
به دنبال اختلال ایجاد شده در روند ثبت‌نام چهل‌ و دومین مرحله از فروش فوق‌العاده چهار محصول ایران‌خودرو، مهلت ثبت‌نام یک روز دیگر تمدید شد و بر این اساس امکان ثبت‌نام تا پایان روز ۲۱ دی ماه برای متقاضیان فراهم خواهد بود.
ایران‌خودرو

به گزارش سیتنا، چهل‌ و دومین مرحله از فروش فوق‌العاده محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو در حالی از ساعت ۱۰ صبح (یکشنبه 18 دی ماه) ‌ آغاز شده که سایت ثبت‌نام دچار اختلال فنی شد و متقاضیان امکان ورود به سایت را نداشتند.

در ابتدا، برای متقاضیان این طرح که شامل متقاضیان عادی، مادران دارای دو فرزند و بیشتر و دارندگان خودروها فرسوده بودند، از صبح به مدت سه روز (تا پایان روز سه‌شنبه ۲۰ تیر ماه) فرصت در نظر گرفته شده بود که با مرجعه به سایت فرشو گروه صنعتی ایران‌خودرو، اقدام به ثبت‌نام اولیه خود بکنند، اما مشتریان در ورود به سایت ثبت‌نام (به نشانی esale.ikco.ir) دچار مشکل شده و نمی‌توانند وارد سایت فروش شوند.

از همین روی، در جهت اینکه حقی از مشتریان تضییع نشود، ایران‌خودرو این مهلت را برای یک روز دیگر تمدید کرده و بدین ترتیب مشتریان تا پایان روز چهارشنبه (۲۱ دی ماه) فرصت ثبت‌نام خواهند داشت.

گفتنی است که در این مرحله از فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو که چهار محصول سورن‌پلاس دوگانه‌سوز، پارس سال سفارشی (‌ELX)، پارس سال سفارش با موتور XU۷P و راناپلاس عرضه شده، قیمت خودروها قطعی و موعد تحویل خودروها طبق روال طرح‌های فروش فوق‌العاده، ٩٠ روزه است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 3.3 (4 رای)
سیتنا 5
2023-01-09 08:43

دیدگاه‌ها

تصویر صرافی آنلاین
با توجه به تحلیل کارشناسان سال 1402 بهترین سال بورس ایران خواهد شد.
ارسال شده توسط صرافی آنلاین در 06 اسفند 01 - 15:06
تصویر فاطی
الان پیامک تایید نمیاد یک سایت نمیتونن مدیریت کنن
ارسال شده توسط فاطی در 20 دى 01 - 07:55

افزودن دیدگاه جدید