کد مطلب: 

263448
قمری وفا: بانک مرکزی امسال مصوبه‌ای پیرامون افزایش کارمزد خدمات بانکی نداشته است‌
مدیر روابط عمومی بانک مرکزی، گفت: بانک مرکزی امسال مصوبه ای درباره افزایش کارمزد خدمات بانکی نداشته است‌ و بخشنامه اخیر بانک مرکزی در خصوص کارمزدهای خدمات بانکی بیشتر جنبه توضیحی و رفع ابهام از شبکه بانکی در رابطه با مصوبات قبلی بوده و طی آن در مواردی کارمزد کاهش یافته و یا حتی حذف شده است.
مصطفی قمری وفا

به گزارش سیتنا، روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد: پیرو اخبار منتشر شده پیرامون افزایش کارمزد خدمات بانکی الکترونیکی به اطلاع می رساند بانک مرکزی در سال جاری بخشنامه‌‌ای مبنی بر تغییر نرخ کارمزد خدمات بانکی الکترونیکی به شبکه بانکی کشور ابلاغ نکرده است. از این رو ضمن تکذیب افزایش نرخ کارمزد خدمات بانکی الکترونیکی، تأکید می‌شود کارمزد این قبیل خدمات کماکان در چارچوب بخشنامه ابلاغی با شماره 99.250232 مورخ 1399.8.7 و به روال گذشته است. 

با توجه به برخی سئوالات و ابهامات مطروحه، صرفا بخشنامه‌ای متضمن پاسخ به سئوالات و ابهامات مذکور و شفاف سازی موضوع در خصوص کارمزد خدمات بانکی ریالی با شماره 00.233587 مورخ 1400.8.15 به شبکه بانکی کشور ابلاغ شده است.

در همین راستا، مصطفی قمری وفا، مدیر روابط عمومی بانک مرکزی، نیز در توئیت هایی نوشته است:

بانک مرکزی امسال مصوبه ای درباره افزایش کارمزد خدمات بانکی نداشته است‌ و فیلمی که امروز مصوبه افزایش کارمزد خدمات بانکی در شبکه های اجتماعی در حال انتشار است، مربوط به سال جاری نمی باشد.

بخشنامه اخیر بانک مرکزی در خصوص کارمزدهای خدمات بانکی بیشتر جنبه توضیحی و رفع ابهام از شبکه بانکی در رابطه با مصوبات قبلی بوده و طی آن در مواردی کارمزد کاهش یافته و یا حتی حذف شده است.

مصطفی قمری وفا

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 3
2021-11-16 09:01

افزودن دیدگاه جدید