کد مطلب: 

259787
افزایش سهم بازار رایتل در سه ماهه‌ی نخست سال 1400
به استناد گزارش‌های آماری رگولاتوری، سهم بازار رایتل در مجموع سهم بازار اپراتورها در سه ماهه اول سال ۱۴۰۰ نسبت به پایان سال گذشته با تغییر ۰.۲۸۳ درصدی مواجه شده، لذا این اپراتور توانسته به میزان ۸.۲ درصد سهم بازار خود و مشترکان فعالش را نسبت به سهم بازار قبلی خودش افزایش دهد.
افزایش سهم بازار رایتل در سه ماهه‌ی نخست سال 1400

به گزارش سیتنا، روابط عمومی رایتل، اعلام کرد: شرکت خدمات ارتباطی رایتل رتبه یک را در میزان رشد سهم بازار در سه ماهه اول سال ۱۴۰۰ نسبت به سه ماهه پایانی سال ۱۳۹۹ از آن خود کرد که این رقم با اختلاف، بیشترین میزان رشد سهم بازار در میان اپراتورهای تلفن همراه محسوب می ‌شود.

این اپراتور تلفن همراه، در سه ماهه نخست سال ۱۴۰۰ رکوردهای تازه ‌ای را در شاخص ‌های اصلی عملکرد به ثبت رساند. رشد چشم‌گیر رایتل در بخش ‌های مختلف، حاکی از تداوم روند رشد پایدار در ادامه مسیر دو سال گذشته است که به ‌دنبال استقبال مشترکین، روند توسعه شبکه‌، بهبود و پیشرفت کیفیت خدمات در کنار تعرفه ‌های مناسب و به ‌صرفه، آغاز شد و با عملکردی پر‌قدرت‌تر در ۱۴۰۰‌ به مسیر خود ادامه می‌دهد.

رشد ۸.۲ درصدی سهم بازار رایتل تا پایان خرداد ۱۴۰۰، از دستاوردهای مهم این اپراتور شناخته شده تلفن همراه کشور بوده که با وجود تداوم شرایط دشوار اقتصادی تحت تاثیر تحریم‌های ظالمانه و شیوع کووید ۱۹، به دست آمده است. این جهش رشد نشان می‌دهد سهم بازار رایتل از ۳.۴۳۶ درصد به ۳.۷۱۹ درصد رسیده و ۰.۲۸۳ درصد افزایش پیدا کرده‌است.

افزایش سهم بازار رایتل در سه ماهه‌ی نخست سال 1400

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 3.3 (3 رای)
سیتنا 1
2021-08-03 10:18

افزودن دیدگاه جدید