کد مطلب: 

256065
انتشار تصاویر خصوصی دختر یزدی از روی حسادت دخترانه
دختر یزدی با تصاویر خصوصی تولدش آبرویش در شهر رفت.
انتشار تصاویر خصوصی دختر یزدی از روی حسادت دخترانه

به گزارش سیتنا، رئیس پلیس فتای استان یزد: شخصی که با انگیزه حسادت، تصاویر خصوصی دوست خود را در فضای مجازی منتشر کرده بود، بازداشت شد.

سرهنگ مرتضی ابوطالبی گفت: در پی مراجعه خانمی به پلیس فتا که مدعی شده بود فردی ناشناس در اینستاگرام، اقدام به انتشار تصاویر خصوصی جشن تولد وی کرده، رسیدگی به این موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به ارائه مستندات توسط شاکی و اقدامات تخصصی و پلیسی صورت گرفته توسط کارآگاهان سایبری، مشخص شد متهم با ایجاد صفحه‌ای ناشناس اقدام به انتشار تصاویر خصوصی در اینستاگرام و ایجاد مزاحمت برای وی کرده است.

رئیس پلیس فتا استان یزد با اشاره به شناسایی متهم افزود: متهم که یکی از دوستان شاکی بوده و به عنوان میهمان در جشن تولد حضور داشت، در مواجهه با ادله و مستندات دیجیتال، لب به سخن گشود و انگیزه خود را از این کار حسادت بیان کرد.

ابوطالبی اعتماد بیش از حد به فضای مجازی را یک اشتباه بزرگ دانست و تصریح کرد: در این فضا هویت افراد مشخص نیست و چه بسا استفاده کنندگان از این فضا ناخواسته با حس امنیت و اعتماد به سایر کاربران و هویت‌های اعلامی از طرف آنان، اقداماتی را انجام می‌دهند که پیامد‌های ناگوار و غیرقابل جبرانی را به همراه خواهد داشت.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (1 vote)
سیتنا 4
2021-04-07 00:20

افزودن دیدگاه جدید