کد مطلب: 

253885
رسالت اصلی ارایه خدمات در شرکت مخابرات، نفوذ در دل مردم است
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، گفت: فقط رضایتمندی مشتریان کافی نیست بلکه باید دنبال نفوذ در دل مردم باشیم تا برند محبوبی نزد آنان داشته باشیم.
رسالت اصلی ارایه خدمات در شرکت مخابرات، نفوذ در دل مردم است

به گزارش سیتنا، مهندس سلطانی، که در آیین تکریم و معارفه سرپرست جدید دفتر مرکزی بازرسی و نظارت شرکت سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: مقام معظم رهبری در خصوص بازرسی فرمودند "بازرسی در انجام ماموریت خود باید مقتدرانه باشد." منظور ایشان اقتدار توام با مهربانی ست که باید محور فعالیت های این حوزه قرار گیرد.

مهندس سلطانی، به هم پوشانی فعالیت های دو حوزه بازرسی و حراست در سازمان اشاره کرد و اظهار داشت: حوزه های بازرسی و حراست در واقع مکمل هم هستند، اگر مشکلات، تهدیدها و آسیب ها در حوزه بازرسی به خوبی برطرف شود کمتر به سمت حوزه حراست منتقل خواهد شد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، بازرسی را شغل حساس در سازمان دانست و افزود: باید به گونه ای در این حوزه کار کنیم که خدای ناکرده چه در بخش نیروی انسانی، چه در بخش کل سازمان حقی ضایع نشود چراکه اگر غیر از این باشد هم آسیب دنیوی برای ما دارد هم آسیب اخروی.

وی همچنین به ابعاد دیگری از فعالیت های حوزه بازرسی پرداخت و بیان کرد: در حوزه مشتریان نیز اگر جای با مردم مناسب برخورد نشود آسیب های زیادی به برند شرکت وارد می شود، لذا بازرسی باید با هوشمندی و تدبیر این مسایل را رصد و با مهربانی آن را حل کند.

مهندس سلطانی، رسالت اصلی ارایه خدمات در شرکت مخابرات را نفوذ در دل مردم عنوان کرد و گفت: فقط رضایتمندی مشتریان کافی نیست بلکه باید دنبال نفوذ در دل مردم باشیم تا برند محبوبی نزد آنان داشته باشیم.

حوزه های بازرسی و حراست در واقع مکمل هم هستند، اگر مشکلات، تهدیدها و آسیب ها در حوزه بازرسی به خوبی برطرف شود کمتر به سمت حوزه حراست منتقل خواهد شد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، در سخنان خود، برای سرپرست جدید این حوزه آرزوی توفیق و موفقیت در کارها در راه رسیدن به اهداف داشت و از همه مسوولان حوزه بازرسی خواست رضای خدا را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.

بر اساس این خبر، در پایان این مراسم، پیمان فیضی به عنوان سرپرست جدید دفتر مرکزی بازرسی و نظارت شرکت مخابرات ایران معرفی و از خدمات ناصر شهبازی, سرپرست پیشین این حوزه تقدیر به عمل آمد.

گفتنی ست، آیین تکریم و معارفه سرپرست جدید دفتر مرکزی بازرسی و نظارت شرکت مخابرات ایران، امروز, یکشنبه, 5 بهمن ماه ۱۳۹۹, با حضور مهندس سلطانی, مدیرعامل، مهندس بیدخام, مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل, حمید افشار، سرپرست دفتر مرکزی حراست، مهندس بیگدلو, سرپرست دفتر مدیرعامل و روسای ادارات حوزه بازرسی و نظارت در ساختمان زنده یاد دکتر غفاریان برگزار شد.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

میانگین: 5 (2 رای)
سیتنا 3
2021-01-25 09:41

افزودن دیدگاه جدید