کد مطلب: 

233871
وزارت ارتباطات "کنفرانس ظرفیت" را جایگزین حضور در نمایشگاه تلکوم کرد
وزارت ارتباطات به منظور بالا بردن اثربخشی حضور خود و واحدهای تابعه در مناسبت هایی که اپراتورهای ارتباطی و شرکت‌های خصوصی تولیدی و خدماتی خاص منظوره حضور دارند، گزینه‌ی "کنفرانس ظرفیت" را به جای نمایشگاه انتخاب نموده و لذا در نمایشگاه تلکوم به صورت غرفه دار حاضر نخواهد شد و به این ترتیب انرژی خود را بیشتر صرف بازدید، گفتگو و تعامل خواهد نمود.
وزارت ارتباطات "کنفرانس ظرفیت" را جایگزین حضور در نمایشگاه تلکوم کرد

به گزارش سیتنا در اطلاعیه‌ی مشترک سندیکای صنعت مخابرات ایران، اتحادیه صادر کنندگان خدمات فنی و مهندسی و مشاوران و‌ پیمانکاران  صنعت مخابرات ایران پیرامون سیاست جدید وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در رابطه با نمایشگاه تلکوم سال جاری، آمده است:

وزارت ارتباطات به منظور بالا بردن اثربخشی حضور خود و واحدهای تابعه در مناسبت هایی که اپراتورهای ارتباطی و شرکت‌های خصوصی تولیدی و خدماتی خاص منظوره حضور دارند، گزینه‌ی
"کنفرانس ظرفیت" را به جای نمایشگاه انتخاب نموده و لذا در نمایشگاه تلکوم به صورت غرفه دار حاضر نخواهد شد و به این ترتیب انرژی خود را بیشتر صرف بازدید، گفتگو و تعامل خواهد نمود.

به تبع آن اپراتورهای بزرگ ارتباطی نیز با حداقل فضای غرفه ای، در نمایشگاه تلکوم که از تاریخ ۸ تا ۱۱ مهرماه امسال برگزار می‌گردد، وقت خود را به معاشرت با بخش خصوصی از جنس اعلام نیاز و شناسایی توانمندی، اختصاص خواهند داد تا جو  B2B ملموس تر از گذشته آشکار شود.

بخش تولیدی و خدمات فنی هم از این فرصت بهره گرفته و دستاوردهای جدید و پیشرفته خود را به حاکمان و مصرف کنندگان عرضه خواهد نمود.

در کنار این موضوع و به پاس همراهی همیشگی وزارت ارتباطات و سازمان های وابسته و اپراتورهای ارتباطی، سندیکا و اتحادیه و شرکت‌های عضو آن، وزارت ارتباطات را در برگزاری هرچه غنی تر "کنفرانس ظرفیت" که حدود دو ماه پس از برگزاری نمایشگاه تلکوم برگزار می‌شود، یاری خواهد نمود.

به امید برگزاری نمایشگاه و کنفرانس اثربخش در جهت رونق تولید و کاهش وابستگی.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 1
2019-09-15 22:44

افزودن دیدگاه جدید