کد مطلب: 

203079
مناقصه‌ی خرید خدمات پشتیبانی وب سایت رایتل و سامانه شارژ مستقیم
شرکت خدمات ارتباطی رایتل در نظر دارد نسبت به خرید کلیه خدمات نگهداری و پشتیبانی وب سایت و سامانه شارژ مستقیم رایتل به همراه خدمات توسعه محصولات و سرویس‌های جدید و ارایه خدمات آموزش به مدت سه سال با شرایط و استانداردهای رایتل، از طریق مناقصه عمومی دو مرحله‌ای و به صورت ریالی اقدام کند.
مناقصه‌ی خرید خدمات پشتیبانی وب سایت رایتل و سامانه شارژ مستقیم

به گزارش سیتنا، روزنامه مناقصه مزایده با اعلام این خبر، نوشت: به این منظور از شرکت‌هایی که دارای موضوع اساسنامه و فعالیت مرتبط در زمینه مذکور بوده و تمایل به شرکت در این مناقصه را دارند، دعوت می‌شود از تاریخ انتشار آگهی لغایت روز چهارشنبه مورخ 22/06/96، همه روزه در ساعات اداری (به جز روزهای پنجشنبه و ایام تعطیل)، با اعزام نماینده به همراه معرفی‌نامه رسمی (شامل نام نماینده، ‌تلفن مسئول مربوطه و ایمیل جهت مکاتبات)، جهت خرید اسناد مناقصه مراجعه نمایند.

متقاضیان جهت خرید اسناد مناقصه می‌بایست مبلغ 1.500.000ریال (یک میلیون و پانصد هزار ریال) را به حساب شماره 89/18576949 نزد بانک ملت شعبه دفتر شماره یک بانکداری شرکتی کد 65862 (قابل واریز در کلیه شعب) به نام شرکت خدمات ارتباطی رایتل، واریز نموده و اصل فیش واریزی را در زمان خرید اسناد مناقصه ارایه نمایند.

محل فروش اسناد: تهران- خیابان ولیعصر (عج)، بعد از تقاطع نیایش، خیابان ارمغان غربی، تقاطع خیابان مهرداد، پلاک 8، طبقه 8، کمیسیون معاملات.

مبلغ تضمین:‌ 430.000.000 (چهارصد و سی میلیون) ریال

شروط الزامی:

1. ارایه حداقل یک قرارداد اجرای پروژه مشابه با موضوع مناقصه در یکی از صنایع مخابرات، بانک، بیمه و خودروسازی به همراه مستندات فنی از قبیل گواهی FAC (گواهی تحویل نهایی) یا PAC (گواهی تحویل مقدماتی) با امضای کارفرما و یا هرگونه مدرک مبنی بر اجرای تعهدات الزامی می‌باشد.

2. ارایه حداقل یک قرارداد اجرای پروژه در مقیاس متوسط به بالا (امکان پشتیبانی از حداقل 1500، request هم زمان) با تکنولوژی لایفری یا جاوا به همراه مستندات فنی از قبیل گواهی FAC (گواهی تحویل نهایی) یا PAC (گواهی تحویل مقدماتی) با امضای کارفرما و یا هرگونه مدرک مبنی بر اجرای تعهدات الزامی می‌باشد.

توجه: داوطلبان می‌بایست، پیش از مراجعه جهت خرید اسناد مناقصه با تلفن 27654545 هماهنگی‌های لازم را انجام دهند. همچنین سایر اطلاعات تکمیلی در اسناد مناقصه درج شده است.

انتهای پیام

سیتنا 5

امتیاز: 

هنوز رأی ندارید
2017-09-07 19:17

افزودن دیدگاه جدید