کد مطلب: 

201729
افتتاح مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل در استان کرمان
مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل، جهت رفاه هر چه بیشتر هموطنان، در شهر کرمان افتتاح شد.
افتتاح مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل در استان کرمان

به گزارش سیتنا به نقل از روابط عمومی رایتل، اولین مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات این اپراتور برای ارایه سرویس‌های حضوری و بی‌واسطه در استان کرمان و شهر کرمان افتتاح شد.

بنابراین گزارش، این مرکز که در کرمان، میدان کوثر، ابتدای بلوار نصر راه اندازی شده است، تمامی محصولات و سرویسهای رایتل و همچنین خدمات پس از فروش آن را ارایه می نماید و امکان تست تمامی خدمات و اینترنت پرسرعت این اپراتور نیز در این مرکز فراهم است.

فروش انواع سیم ‌کارت رایتل، انواع بسته‌ های اینترنتی، انواع مودم، انواع آنتی ویروس و خدماتی از قبیل تعویض سیم‌ کارت،ترابرد سیم‌ کارت، تغییرمالکیت، اصلاح مشخصات، تنظیمات تلفن همراه و فعال‌سازی سیم‌کارت در این مرکز امکان‌پذیر است.

گفتنی است؛ همزمان با افتتاح این مرکز، رایتل نسبت به ارایه طرحی تشویقی نیز اقدام نموده است.

در این طرح مشترکین فعلی رایتل که در تاریخ 6 تا 8 تیر ماه به مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات رایتل مراجعه کنند می‌توانند از بسته‌های مصرفی اینترنت هدیه برای انواع سیم‌ کارت دایمی، اعتباری و دیتا بهره‌مند شوند.

همچنین مشترکین جدیدی که در این بازه زمانی نسبت به خرید سیم‌ کارت اعتباری و دیتا از این مرکز اقدام کنند، از 75 درصد تخفیف در قیمت این سیم‌ کارت‌ ها بهره‌مند می ‌شوند.

شایان ذکر است؛ این طرح تنها در تاریخ اعلام شده و فقط در مرکز تازه افتتاح شده کرمان قابل اجرا می‌ باشد و به هر فرد حداکثر 2 سیم ‌کارت اعتباری با 75 درصد تخفیف و با همراه داشتن کارت ملی، ارایه می‌ گردد.

گفتنی است ساعت کاری مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات کرمان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 تا 14 و 16:30 تا 21 است.

انتهای پیام

به این محتوا امتیاز دهید: 

هنوز رأی ندارید
سیتنا 5
2017-06-27 20:00

افزودن دیدگاه جدید